با انتشار پستی در اینستاگرام؛

رامید جوان : با «خندوانه»، آبان به تلویزیون برمی‌گردم

18 مرداد 1399 ساعت 13:20

پس از آن‌که صداوسیما با پخش برنامه اینترنتی «استندآپ شو»، ساخته رامبد جوان مخالفت کرد، این کارگردان و مجری اعلام کرد از آبان امسال با «خندوانه» به تلویزیون برمی‌گردد.


پس از آن‌که صداوسیما با پخش برنامه اینترنتی «استندآپ شو»، ساخته رامبد جوان مخالفت کرد، این کارگردان و مجری اعلام کرد از آبان امسال با «خندوانه» به تلویزیون برمی‌گردد.

به گزارش تحریرنو ؛ رامبد جوان، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، از لغو پخش برنامه اینترنتی «استندآپ‌شو»، روی آنتن رفتن فصل تازه «خندوانه» در تلویزیون و ساخت سریال «شاخ» برای شبکه نمایش خانگی خبر داد.

او در متن اینستاگرامی‌اش، درباره لغو برنامه اینترنتی «استندآپ‌شو» نوشته است: با عذرخواهی از همه عزیزانی که در استندآپ‌شو با ما همراه بودن، داورهای محترم سرکار خانم ویشکا آسایش و سروش صحت عزیز، همه همکاران و عوامل پشت صحنه، تمام شرکت‌کننده‌های محترم و دوستانی که برای شرکت در مسابقه ویدیو ارسال کرده بودند، اسپانسرهای محترم و تماشاچیانی که منتظر پخش برنامه بودن، مسابقه‌ اینترنتی استندآپ شو تعطیل شد و احتمالاً به خندوانه که حدود آبان ماه پخش خواهد شد، منتقل می‌شود. با نام خنداننده شوی ۳ و البته بزرگ‌تر و خفن‌تر و با فرصت بیشتر برای کمدین‌های جوان. به احتمال زیاد به تعداد پذیرفته‌شدگان هم اضافه خواهد شد. چه جوریش رو بعداً می‌گم.

رامبد جوان درباره سریالش در شبکه نمایش خانگی هم توضیح داده: سریالی را برای نمایش خانگی خواهم ساخت به اسم «شاخ» که ماجرای شکل‌گیری یک گروه موسیقی جوان و پرانرژی و مصمم است. دیرتر اطلاعات بیشتر بهتون خواهم داد. یکی از نکات جذابش اینه که ۵ تا جوان ۲۰ تا ۲۵ سال که هنوز هیچ‌کدام پا به جهان حرفه‌ای نگذاشته‌اند، نقش‌های اصلی رو بازی خواهند کرد. همچنان مشغول تست گرفتن از هنرجوهای بازیگری و البته نوازندگان جوان هستیم.(این راه فعلاً ادامه داره)

این کارگردان و بازیگر، با گلایه و شکایت از فضای مجازی و رسانه‌ای، ادامه داده است: جدیداً اخبار پرت‌وپلا راجع به کارهایم در بعضی از بسترهای خبری منتشر شده که به دوستان علاقمند عرض می‌کنم موضوعات کاریم رو خودم از صفحه‌ام منتشر می‌کنم و آنچه که غیر از اینجا منتشر می‌شود (در صورت مغایرت با موضوعات منتشر شده در صفحه‌ من) قطعاً اشتباه و بی اساس است.


کد مطلب: 20543

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcdsk0x.yt0zo6a22y.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir