آخرین آمار جان‌باختگان و مصدومان حادثه کلینیک «سینا اطهر»

11 تير 1399 ساعت 10:04

روابط عمومی اورژانس کشور از افزایش جان‌باختگان انفجار و حریق در کلینیک سینا اطهر به ۱۹ تن و مصدومیت ۱۴ تن در پی وقوع این حادثه خبر داد.


روابط عمومی اورژانس کشور از افزایش جان‌باختگان انفجار و حریق در کلینیک سینا اطهر به ۱۹ تن و مصدومیت ۱۴ تن در پی وقوع این حادثه خبر داد.

به گزارش تحریرنو ؛ روابط عمومی اورژانس کشور اعلام کرد، ساعت ٢٠:۵۶ شب گذشته حادثه انفجار و حریق در کلینیک درمانی سینا اطهر رخ داد که تاکنون ١٩ تن از جمله ١۵ زن و چهار مرد بر اثر این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

روابط عمومی اورژانس کشور از انتقال هفت مصدوم به مرکز درمانی خبر داد و اعلام کرد که مصدومان خانم ۴۵ساله از پرسنل، آقا ۴٢ ساله آتش‌نشان، آقای ٣٧ ساله و خانم‌های ۵٠، ٢٣، ٣٧ و ٢۵ ساله بوده‌اند که طبق اعلام ستاد، نیمی از مصدومان به زودی ترخیص خواهند شد.

روابط عمومی اورژانس کشور اعلام کرد که هفت نفر نیز در محل حادثه، درمان شدند.رییس اورژانس تهران آخرین وضعیت مصدومان حادثه دی کلینیک سینا اطهر را اعلام کرد.

پیمان صابریان، رئیس اورژانس تهران نیز درباره آخرین جزئیات این حادثه اظهار کرد: در این حادثه ۱۴ نفر نیز مصدوم شده اند که ۹ نفر از آنها به بیمارستان شهدای تجریش منتقل و مابقی به صورت سرپایی درمان شده‌اند. از تعداد افرادی که در بیمارستان بستری شده بودند یک نفر جان خود را از دست داده و یک نفر در بیمارستان تحت نظر و مابقی نیز ترخیص شده‌اند.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پی حادثه درگذشت تنی چند از همکاران و هموطنان در یکی از مراکز درمانی شهر تهران را تسلیت گفت.


کد مطلب: 20490

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdce7e8w.jh87oi9bbj.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir