ضبط "یادداشت‌های یک زن خانه‌دار" تا یک‌ماه دیگر پایان می‌یابد

24 مرداد 1394 ساعت 8:24

کارگردان "یادداشت های یک زن خانه‌دار" اعلام کرد که تصویربرداری حدود ۱۰ قسمت از این سریال باقی مانده است که احتمالا تا یک‌ماه دیگر به پایان می‌رسد.


کارگردان "یادداشت‌های یک زن خانه‌دار" اعلام کرد که تصویربرداری حدود ۱۰ قسمت از این سریال باقی مانده است که احتمالا تا یک‌ماه دیگر به پایان می‌رسد.

تحریرنو: مسعود کرامتی کارگردان سریال تلویزیونی "یادداشت‌های یک زن خانه‌دار" که برای پخش از شبکه‌ی پنجم سیما تولید می‌شود درباره‌ی مرحله‌ی فعلی ساخت این سریال گفت: گروه در حال ادامه‌ی کار است و تصویربرداری حدود ۱۰ قسمت دیگر باقی مانده‌است.

وی ادامه داد: این سریال ۴۵ قسمت دارد که حدود ۲۰ قسمت پیش از این تصویربرداری و هم‌زمان تدوین شد. هم‌چنین صحنه‌های دیگری هم گرفته شده‌است که نیاز به تدوین دارد و حالا حدود ۱۰ قسمت دیگر باقی می‌ماند که احتمالا تا اواسط شهریور‌ماه کار ضبط و تولید به پایان برسد.

کرامتی درباره‌ی این‌که داستان این سریال در فرایند تولید و توقف کار چقدر دچار تغییرات شد، توضیح داد: از آن‌جایی‌که این‌کار به‌شکل اپیزودیک بود تغییرات چندانی حاصل نشد که به داستان ضربه بزند و بیش‌تر شکل آن عوض شد.

کارگردان سریال "یادداشت‌های یک زن خانه‌دار" با اشاره به خلاصه داستانی از این مجموعه بیان کرد: این مجموعه درباره‌ی چند خانواده در یک ساختمان است که نسبت‌های نزدیکی با یک‌دیگر دارند و زوج اصلی خانواده که شقایق دهقان و امیررضا دلاوری هستند بار اصلی قصه را به‌دوش دارند. دهقان نقش زنی را دارد که داستان‌های روزانه‌ی خود را در وبلاگش می‌نویسد و مردم برایش نظر می‌گذارند و به این شکل نوعی تعامل شکل می‌گیرد.

وی ادامه داد: این سریال یک داستان خانوادگی است که با قصه‌های ساده‌ای روابط انسان‌ها را تبیین می‌کند.

کرامتی در پایان با اشاره به تغییرات در کار در طول این یک‌سال عنوان کرد: محمود بهروزیان و فریبا جدی‌کار نقش پدر و مادر شقایق دهقان را داشتند که با وقفه‌ی سریال دیگر نتواستند به پروژه بپیوندند و ما زوج دیگری را به داستان اضافه کردیم.

سریال "یادداشت‌های یک زن خانه‌دار" به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه برای پخش از شبکه‌ی پنج سیما آماده می‌شود و در آن بازیگرانی چون کاظم سیاحی، فرناز رهنما، علی عامل‌هاشمی، فلامک جنیدی و... به ایفای نقش می‌پردازند.


کد مطلب: 2896

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcg.y9xrak973pr4a.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir