با اعلام برنامه های مناسبتی صورت گرفت؛

معرفی ویژه‌ برنامه های شبکه جام‌جم از روز معلم تا عید فطر

7 ارديبهشت 1398 ساعت 13:44

برنامه‌های مناسبتی شبکه جهانی جام‌جم در اردیبهشت و خردادماه اعلام شد.


برنامه‌های مناسبتی شبکه جهانی جام‌جم در اردیبهشت و خردادماه اعلام شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شبکه جهانی جام‌جم، «میشه بهتر شد»، «روشنا»، «هلال قدر»، «طنین قدس» و «عیدانه» ویژه برنامه‌های مناسبتی و «معلم عشق»، «باغچه‌بان»، «آینه بغل»، «نذر ناب»، «امام علی»و «شکارچی شنبه» عنوان فیلم‌ها و انیمیشن‌هایی است که از تاریخ ۱۲ اردیبهشت تا ۱۶ خردادماه از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

این شبکه در نظر دارد به مناسبت شهادت استاد «مرتضی مطهری» و بزرگداشت «روز معلم»، انیمیشن «معلم عشق» و همچنین فیلم سینمایی «باغچه‌بان» را به ترتیب در روزهای ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت به روی آنتن ببرد.

ویژه برنامه‌ «روشنا» که در مناسبت‌های مختلف مذهبی پخش می‌شود؛ دو برنامه در اردیبهشت‌ماه خواهد داشت که برنامه اول در سالروز وفات ام‌المؤمنین حضرت خدیجه کبری (س) به مدت ۴۹دقیقه در روز چهارشنبه (۲۵ اردیبهشت‌) پخش خواهد شد و برنامه دوم به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت؛ امام حسن مجتبی (ع)، به مدت ۴۵ دقیقه در روز دوشنبه (۳۰ اردیبهشت‌) به نمایش درخواهد آمد. همچنین فیلم سینمایی «آینه بغل» به همین مناسبت و در شب ولادت، (یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت‌) برای مخاطبان خارج از کشور پخش خواهد شد.

برنامه پرمخاطب «خانه مهر»، در روز جمعه، مصادف با ۳ خردادماه، به مناسبت سالروز آزادسازی «خرمشهر» به‌صورت ویژه به روی آنتن خواهد رفت.

«میشه بهتر شد» ویژه برنامه ماه مبارک رمضان خواهد بود که در ۳۱ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای ساعت ۲۲ پخش می‌شود. افزون بر این، شبکه در نظر دارد به مناسبت شب‌های پرفیض قدر و نزول قرآن؛ برنامه سه قسمتی «هلال قدر» را در روزهای ۶ و ۲،۴ خرداد پخش کند.

همچنین به مناسبت شهادت مولای متقیّان امام علی (ع)، انیمیشن سینمایی «نذر ناب» در روز شنبه (۴ خرداد) و فیلم سینمایی «امام علی» در روز یکشنبه، (۵ خردادماه) به نمایش درخواهد آمد.

و اما در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و به مناسبت روز جهانی «قدس»، ویژه برنامه «طنین قدس» در ۱۰خردادماه پخش خواهد شد؛ همچنین فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» به همین مناسبت در روز یکشنبه، (۱۲ خرداد) به روی آنتن خواهد رفت.

در پایان، به مناسبت «عید سعید فطر»، در دو روز چهارشنبه و پنج‌شنبه، ۱۵ و ۱۶ خرداد، ویژه برنامه «عیدانه» از آنتن شبکه پخش خواهد شد.


کد مطلب: 18341

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcgqw9q.ak97t4prra.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir