مراسم یادبود "ماه‌گل مهر" در تهران برگزار می‌شود

6 ارديبهشت 1393 ساعت 13:29

مراسم ترحیم زنده‌یاد ماه‌گل مهر بازیگر فقید تئاتر ایران دوشنبه هشتم اردی‌بهشت‌ماه در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار می‌شود.


مراسم ترحیم زنده‌یاد "ماه‌گل مهر" بازیگر فقید تئاتر ایران دوشنبه هشتم اردی‌بهشت‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

تحریرنو: این مراسم از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ روز دوشنبه هشتم اردی‌بهشت‌ماه در مسجد جامع شهرک غرب تهران با حضور خانواده و هنرمندان برگزار می‌شود.
مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد ماه‌گل مهر نیز جمعه پنجم اردی‌بهشت‌ماه در روستای "تاکر" از بخش بلده شهرستان نور استان مازندران برگزار شد.

ماه‌گل مهر بازیگر جوان تئاتر ایران که طی سال‌های اخیر با بیماری سرطان ریه دست‌و‌پنجه نرم می‌کرد شام‌گاه دوم اردی‌بهشت‌ماه چشم از جهان فروبست. این بازیگر جوان تئاتر در طی فعالیت خود در عرصه‌ی هنرهای نمایشی در آثار کارگردان‌های شناخته شده تئاتر ایران نظیر محسن حسینی و اکبر زنجان‌پور به ایفای نقش پرداخته بود.

آخرین حضور این بازیگر جوان بر صحنه‌ی تئاتر در نمایش "دایی وانیا" نوشته‌ی آنتوان چخوف و کارگردانی اکبر زنجان‌پور بود. وی در نقش سونیا که یکی از شخصیت‌های مطرح نمایشنامه‌های چخوف است در تالار اصلی مجموعه‌ی تئاتر شهر روی صحنه رفت.

بازی در نمایش‌های "اورفه" به کارگردانی محسن حسینی، "دشمن مردم" به کارگردانی اکبر زنجان‌پور، "طعم آلوی جنگلی" به کارگردانی نوشین تبریزی، "مجلس شبیه در ذکر مصایب استاد نوید ماکان و همسرش مهندس رخشید فرزین" به کارگردانی بهرام بیضایی، "سه مرثیه هزیان" به کارگردانی روزبه حسینی و بازی در نمایش "دایی وانیا" به کارگردانی اکبر زنجان‌پور در زمستان سال گذشته از جمله آثاری است که وی در مقام بازیگر در آن‌ها حضور داشته است.


کد مطلب: 175

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcgrn9q4ak9u.pra.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir