رضا بابک در انتظار پاسخ تالار وحدت

2 شهريور 1393 ساعت 11:30

رضا بابک گفت: چند ماه پیش نمایش‌نامه‌ای را برای اجرا در تالار وحدت ارائه کرده‌ام اما این تالار هنوز پاسخی به پیش‌نهادم نداده‌است.


رضا بابک گفت: چند ماه پیش نمایش‌نامه‌ای را برای اجرا در تالار وحدت ارائه کرده‌ام اما این تالار هنوز پاسخی به پیش‌نهادم نداده‌است.

تحریرنو: این هنرمند با سابقه‌ی تئاتر توضیح داد: آقای چرم‌شیر این نمایش‌نامه را براساس داستان "تیستو سبز انگشتی" نوشته که من آن‌را خیلی دوست دارم و دلم می‌خواهد آن‌را به صحنه ببرم.

بابک اضافه کرد: شیوه‌ای که برای اجرای این نمایش در نظر دارم، نیازمند امکانات ویژه‌ای است که فقط در تالار وحدت وجود دارد، به‌همین دلیل نمی‌توانم این نمایش را در سالن دیگری اجرا کنم.

کارگردان نمایش "هملت شاهزاده اندوه" با ابراز تاسف از وضعیت بلاتکلیف تئاتر افزود: امیدوارم تالار وحدت به پیش‌نهاد ما پاسخی بدهد. من حتی اگر بدانم سال آینده می‌توانم این سالن را در اختیار داشته باشم‌، می‌توانم بر همان اساس‌، برنامه‌ریزی کنم اما اگر قرار باشد این بی‌برنامگی ادامه پیدا کند و تکلیف ما معلوم نشود،‌ دیگر از صرافت اجرای این نمایش می‌افتم زیرا این وضعیت مبهم، باعث از بین‌رفتن شور و شوق آدم می‌شود.

شایان ذکر است، رضا بابک چند سال پیش نمایش "هملت، شاهزاده اندوه" را در تماشاخانه‌ی ایران‌شهر اجرا کرد که با موفقیت و استقبال تماشاگران هم‌راه شد.


کد مطلب: 1311

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdch.znzt23nxzftd2.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir