"مسافر" نام آلبوم جدید برای خسرو شکیبایی

18 اسفند 1395 ساعت 11:23

آلبوم موسیقی "مسافر" با صدای زنده‌یاد "خسرو شکیبایی" با محوریت اشعار سهراب سپهری به آهنگسازی و تنظیم محمد رضا احمدیان روز یکشنبه ۲۲ اسفند منتشر می‌شود.


آلبوم موسیقی "مسافر" با صدای زنده‌یاد "خسرو شکیبایی" با محوریت اشعار سهراب سپهری به آهنگسازی و تنظیم محمد رضا احمدیان روز یکشنبه ۲۲ اسفند منتشر می‌شود.

به گزارش تحریرنو ؛ آلبوم موسیقی "مسافر" با صدای زنده‌یاد "خسرو شکیبایی" با محوریت اشعار سهراب سپهری و به آهنگسازی و تنظیم محمد رضا احمدیان و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت ایران گام و همچنین با همکاری نوازندگان گروه موسیقی شهنازی روز یکشنبه ۲۲ اسفند ماه جاری توسط شرکت پخش هنر شهر در سراسر کشور منتشر می‌شود و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار خواهد گرفت.

زنده‌یاد "خسرو شکیبایی" در این اثر موسیقایی به عنوان راوی اشعار سهراب سپهری را قرائت می‌کند و در واقع آخرین اثر این هنرمند به شمار می‌رود که برای نخستین بار منتشر می‌شود؛ این اثر در همان سال‌ها و همزمان با تولید آثار دیگر این بازیگر سرشناس با محوریت اشعار سهراب سپهری ضبط شده است و قبل از فرارسیدن سال جدید به مردم تقدیم می‌شود.

نوازندگانی که در آلبوم موسیقی "مسافر" به هنرنمایی پرداخته‌اند، عبارتند از: پیانو: آندرانیک آرزومانیان، ویلن: همایون رحیمیان، ارسلان کامکار، خاچیک بابائیان و ابراهیم لطفی، ویلا: سیاوش ظهیرالدینی، ویلنسل: کریم قربانی، کنترباس: زنده‌یاد علیرضا خورشیدفر، سینتی سایزر: محمد رضا احمدیان، ضبط موسیقی: استودیو بل، صدابردار: منوچهر ریاحی و ایرج فهیمی، همخوان: الهه حمیدی، ریما نورزاد و نسرین عمران.

مدیر اجرایی آلبوم موسیقی "مسافر" برعهده مهدی بشکوفه و طراح گرافیک آن را نیز امین جعفری انجام داده است.

عنوان "مسافر" برای اولین بار توسط شادمهر عقیلی برای یکی از آلبوم هایش که در ایران آماده کرده بود، گذاشته شد که جزو آلبوم های موفق آن سالها محسوب می شود.


کد مطلب: 10946

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcjmhev.uqeyxzsffu.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir