همزمان با ادامه فیلمبرداری؛

پریوش نظریه بازیگر سریال «مرگ خاموش» شد

12 شهريور 1397 ساعت 11:45

پریوش نظریه به عنوان یکی از چهره های تاثیرگذار و اصلی سریال «مرگ خاموش» به پروژه اضافه شده است و تصویربرداری این سریال همچنان ادامه دارد.


پریوش نظریه به عنوان یکی از چهره های تاثیرگذار و اصلی سریال «مرگ خاموش» به پروژه اضافه شده است و تصویربرداری این سریال همچنان ادامه دارد.

به گزارش تحریرنو ؛ تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» این روزها در تهران مشغول انجام است و بازیگران زیادی تا به حال در مقابل دوربین احمد معظمی قرار گرفته اند،ابوالفضل صفری تهیه‌کننده مجموعه «مرگ خاموش» در خصوص آخرین وضعیت این پروژه گفت : ما در سریال مرگ خاموش که یکی از پرستاره ترین سریال های چند دهه اخیر تلویزیون است بازیگران مطرح بسیاری را مشاهده خواهیم کرد و جدیدا پریوش نظریه به عنوان یکی از چهره های تاثیرگذار و اصلی سریال ، به پروژه اضافه شده است و تصویربرداری همچنان ادامه دارد.

صفری درخصوص موضوع فیلم ادامه داد: ما در این مجموعه سعی کردیم به موضوع امنیت نرم و شروع مراقبت از آن درخانواده اشاره کنیم که یکی از موارد مهم در جامعه کنونی است.

در این سریال یک گروه پلیسی - امنیتی درگیر داستانهایی مثل امنیت نرم ، مواد مخدر و .. می‌شوند که صحنه های جذابی را رقم خواهد زد.

گفتنی است ؛ سریال «مرگ خاموش» با بازی سعید راد، حمید عطایی، علیرضا جلالی تبار، سامیه لک، رویا میر علمی ، ستاره اسکندری ، رضا مولایی،پریوش نظریه و.. این روزها مشغول تصویربرداریست .

عوامل این سریال عبارت اند از:
تهیه کننده: ابوالفضل صفری، کارگردان: احمد معظمی، نویسندگان فیلمنامه : هومان فاضل،حسین تراب نژاد ،مرتضی اصفهانی، مشاور تهیه و مدیرتولید: مرتضی متولی، جانشین تولید: کامیاب متولی، مدیر تصویربرداری: علیرضا وداد تقوی، تدوینگر: سیامک مهماندوست، مدیر صدابرداری: حمیدرضا یارند پور، طراحی و ترکیب صدا: رامین ابوالصدق، آهنگساز: آرش بادپا، طراح صحنه: سعید آهنگرانی، طراح لباس: مرجان گلزار، طراح گریم: مهدیه اعرابی، مدیر برنامه ریزی: سیدجواد حسینی ،دستیار اول کارگردان: محمد عزیزی، جلوه های ویژه بصری: مهدیار سزاوار، مشاور پروژه و ناظر کیفی: مرتضی اصفهانی.


کد مطلب: 16670

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcjymev.uqemazsffu.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir