اکران خیریه‌ی "تراژدی" در تیراژه ۲
جمعه پنجم دی‌ماه ۹۳ فیلم "تراژدی" در پردیس سینمایی "تیراژه ۲" اکران خیریه خواهد داشت.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۰
 
اکران خیریه‌ی "تراژدی" در تیراژه ۲
 
جمعه پنجم دی‌ماه ۹۳ فیلم "تراژدی" در پردیس سینمایی "تیراژه ۲" اکران خیریه خواهد داشت.

تحریرنو: این اکران با حضور چهره‌های سینمایی و تئاتر کشور در کنار کارگردان و عوامل این اثر سینمایی و جمعی از خیران کشور به‌قصد تامین دیه‌ی زندانیان برگزار می‌شود.

این مراسم جمعه ۵ دی‌ماه ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی تیراژه ۲ در حالی برگزار می‌شود که آزیتا موگویی کارگردان این اثر، بازیگران و عوامل فیلم نیز در جمع مهمانان این مراسم حضور خواهند داشت.

"تراژدی" حکایت گفتن از زندگی‌های خسته است! گفتن از زندگی تلخ یک مرد در سایه‌ی فقر، زندگی سیاه‌شده‌ی یک زن در هاله‌ی فقر‌، زندگی پوچ پسری جوان درفشار سنگین فقر، زندگی دل‌شکسته‌ی دختری جوان در احوال بدون چاره‌ی فقر در خانه‌ای که مرد خانه قاسم سبزی‌کار است، مردی که ازجان خود می‌گذرد تا خانواده‌اش کمی‌، دقیقا کمی زندگی را زندگی کنند نه فقط نفس کشیدن!

این فیلم که پاییز و زمستان سال گذشته در منطقه‌ی دماوند روزهای فیلم‌برداری خود را پشت‌سر گذاشت در جشنواره‌ی فجر مورد توجه داوران این فستیوال هنری قرار گرفت و در سه بخش فیلم‌نامه، فیلم و کارگردانی نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.

فیلم "تراژدی" این‌روزها با بازی مهدی هاشمی، رویا نونهالی، بهرام رادان، پانته‌آ بهرام، حسین یاری، پیام دهکردی و پژمان هادوی در سینماهای کشور اکران عمومی دارد.
کد مطلب: 2052