نتیجه آرای مردمی در چهارمین روز فیلم فجر
"ابد و یک روز"، "اژدها وارد می شود"، "بادیگارد"، "بارکد" و "لانتوری" جزو فیلم هایی هستند که در آرای روز چهارم خانه سینما در صدر قرار داشتند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۴
 
نتیجه آرای مردمی در چهارمین روز فیلم فجر
 
"ابد و یک روز"، "اژدها وارد می شود"، "بادیگارد"، "بارکد" و "لانتوری" جزو فیلم هایی هستند که در آرای روز چهارم خانه سینما در صدر قرار داشتند.

به گزارش تحریرنو، با گذشت چهار روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نتیجه آرای مردمی برای مشخص شدن سرنوشت سیمرغ تماشاگران تا پایان روز چهارم یعنی پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه اعلام شد.

بر اساس اعلام کمیته رای گیری مردمی که زیرنظر خانه سینما فعالیت می کند فیلم های فیلم های "ابد و یک روز" به کارگردانی سعید روستایی، "اژدها وارد می شود" به کارگردانی مانی حقیقی، "بادیگارد" ساخته ابراهیم حاتمی کیا، "بارکد" ساخته مصطفی کیایی و "لانتوری" ساخته رضا درمیشیان در صدر آرا هستند.

جدول انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران تا پایان برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به صورت روزانه از سوی خانه سینما منتشر می شود وآرای روز چهارم در بین ۲۳ فیلم و با اخذ ۲۵ هزار و ۹۴۴ رای بوده است.

طبق داوری انجام گرفته در روز چهارشنبه ۱۴ بهمن فیلم های "ابد و یک روز" به کارگردانی سعید روستایی، "اژدها وارد می شود" به کارگردانی مانی حقیقی، "ایستاده در غبار" به کارگردانی محمدحسین مهدویان، "بادیگارد" ساخته ابراهیم حاتمی کیا و "بارکد" ساخته مصطفی کیایی بدون ترتیب و بر طبق حروف الفبا در ردیف بهترین فیلم ها از نگاه تماشاگران قرار گرفته اند.

طبق داوری انجام گرفته در روز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه فیلم های "ابد و یک روز" به کارگردانی سعید روستایی، "اژدها وارد می شود" به کارگردانی مانی حقیقی، "ایستاده در غبار" به کارگردانی محمدحسین مهدویان، "بارکد" به کارگردانی مصطفی کیایی و "لانتوری" به کارگردانی رضا درمیشیان بدون ترتیب و بر طبق حروف الفبا در ردیف بهترین فیلم ها از نگاه تماشاگران قرار گرفته بودند.

طبق داوری انجام گرفته در روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه فیلم های "ابد و یک روز" به کارگردانی سعید روستایی، "ایستاده در غبار" به کارگردانی محمدحسین مهدویان، "خشم و هیاهو" به کارگردانی هومن سیدی، "زاپاس" به کارگردانی برزو نیک نژاد و "آااادت نمی‌کنیم" به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان بدون ترتیب و بر طبق حروف الفبا در ردیف بهترین فیلم ها از نگاه تماشاگران قرار گرفته بودند.
کد مطلب: 4475