مدیرعامل بانک ملی عنوان کرد؛
حمایت ویژه بانک ملی ایران از اشتغال و ازدواج جوانان
مدیرعامل بانک ملی ایران بر حمایت ویژه بانک از اشتغال و ازدواج جوانان تاکید کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲
 
حمایت ویژه بانک ملی ایران از اشتغال و ازدواج جوانان
 
مدیرعامل بانک ملی ایران بر حمایت ویژه بانک از اشتغال و ازدواج جوانان تاکید کرد.

به گزارش تحریرنو به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین زاده با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: با توجه به این مهم، بسیاری از منابع این بانک را بر حمایت از تولید و اشتغال زایی قرار دادیم چرا که اگر تولید تقویت و اشتغال زایی صورت گیرد، بسیاری از مشکلات کشور رفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: دشمنان سعی داشتند تا در دوران تحریم ها، قحطی در کشور صورت گیرد و مردم با مشکل مواجه شوند اما بانک ها حمایت موثر و به موقعی از تولید داشتند.

حسین زاده بیان کرد: بحث دیگر حمایت از جوانان عزیز برای تشکیل زندگی مشترک است که نیاز به وام قرض الحسنه دارند بنابراین امسال صد در صد منابع قرض الحسنه را به تسهیلات قرض الحسنه اختصاص دادیم.

وی ادامه داد: تسهیلات خرد، سومین محوری است که بانک ملی ایران برای حمایت از نیازمندان در سال جاری بر آن متمرکز بود و تسهیلات زیر پنجاه میلیون تومان و خرید کالا یا تسهیلات بخش های خدماتی با محوریت اشتغال زایی پرداخت شد.

مدیرعامل بانک ملی ایران خاطر نشان کرد: در این سه بخش منابع قابل توجهی تزریق شد که به نظر بنده بسیار هم مفید واقع شده است.
کد مطلب: 21036