مریلا زارعی؛
می خواستم با اسرافیل نقش متفاوتی ایفا کنم
مریلا زارعی بازیگر فیلم سینمایی "اسرافیل" گفت: دلیل حضورم در این فیلم علاوه بر دوستی با کارگردان ، داستان فیلم بود، تلاش کردم در این فیلم نقش متفاوتی ایفا کنم.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۷
 
می خواستم با اسرافیل نقش متفاوتی ایفا کنم
 
مریلا زارعی بازیگر فیلم سینمایی "اسرافیل" گفت: دلیل حضورم در این فیلم علاوه بر دوستی با کارگردان ، داستان فیلم بود، تلاش کردم در این فیلم نقش متفاوتی ایفا کنم.

به گزارش تحریرنو ؛ مریلا زارعی در نشست خبری فیلم "اسرافیل" به کارگردانی آیدا پناهنده افزود: فیلم را بسیار دوست داشتم و یک حس عاشقانه و زنانه ای در آن ‌جاری بود.

وی که دوشنبه شب در نهمین شب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت گفت: من خانواده سختگیری نسبت به بازی در فیلمها دارم، آنها فیلم را دیدند و مورد قبولشان واقع شده بود. امروز با تماشای فیلم اسرافیل متوجه شدم که چرا مادر و خواهرم می خواهند چند بار دیگر آن را ببینند.

آیدا پناهنده فیلمنامه نویس و کارگردان فیلم "اسرافیل" نیز گفت: چیزی که برای من جذابتر و جالبتر از جشنواره های بین المللی است، این است که فیلم را در کشورهای مختلف در شهرهای کوچک اروپا با مردم عادی تماشا کردم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد ریتم کند فیلم توضیح داد: گاهی آرام بودن فیلم را به ریتم آرام تعبیر می کنند، برای شکل گرفتن آن حال و هوا در فیلم نیاز به این ریتم کند داشتیم، برخی فیلم ها نیاز است ریتم آرامتری داشته باشند.

مستانه مهاجر تهیه کننده "اسرافیل" اظهار داشت: تولید این فیلم برای من کاری بسیار سنگین بود زیرا نخستین‌کار مستقل من به شمار می رود.

وی درباره انتشار خبر حضور "اسرافیل" در جشنواره فیلم برلین گفت: انتشار این خبر از سوی ما نبود، برخی می خواستند برای فیلم حاشیه بسازند که عوامل اسرافیل می خواهند برای فیلم خود تبلیغات کنند اما ما تصمیم گرفتیم که فیلم در جشنواره برلین شرکت نکند.

مهاجر در مورد تصمیم شرکت ندادن فیلم در جشنواره برلین گفت: قرار بود فیلم در بخش "فوروم" جشنواره باشد که در آنجا فقط نمایش داده می شود، این موضوع برای ما جذابیتی نداشت چرا که "فوروم" بخش جانبی جشنواره فیلم برلین است.

پژمان بازغی بازیگر دیگر این فیلم درباره سکانس قبرستان گفت: در این سکانس دیالوگ ها راجع به پروانه است که از پیله بیرون می آید و بازیگر مرد فیلم هم همچون پروانه پوست اندازی داشته و احساس کرده که باید به ایران بازگردد و نمی تواند به تنهایی زندگی کند.

جهانگیر میرشکاری صدابردار این فیلم نیز گفت: شرایط کارمان در فیلم بسیار سخت بود در شمال کشور در فصل سرد مجبور به فیلمبرداری بودیم.

وی افزود: به مریلا زارعی هم به خاطر بازی خوب در این فیلم گفتم که سیمرغ حق شما است.

در حاشیه این نشست تعدادی از خبرنگاران به نحوه برخورد عوامل برج میلاد اعتراض کردند که دقایقی از نشست این فیلم به حاشیه کشیده شد و کار تا جایی پیش رفت که اعتراض پژمان بازغی و مریلا زارعی را در پی داشت ؛ توضیحات غریب پور نیز خبرنگاران را قانع نکرد و آنها نشست را بدون دلیل ترک کردند.
کد مطلب: 10147