پورمحمدی رابط سازمان سینمایی و صدا‌وسیما
رئیس رسانه‌ی ملی، "علی اصغر پورمحمدی" را به‌عنوان نماینده‌ی تام‌الاختیار خود در رابطه با تعاملات میان دو سازمان صداوسیما و سینمایی معرفی و بر تسریع روند این هم‌کاری تاکید کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۸
 
علی‌اصغر پورمحمدی
 
علی‌اصغر پورمحمدی
رئیس رسانه‌ی ملی، "علی اصغر پورمحمدی" را به‌عنوان نماینده‌ی تام‌الاختیار خود در رابطه با تعاملات میان دو سازمان صداوسیما و سینمایی معرفی و بر تسریع روند این هم‌کاری تاکید کرد.

تحریرنو: در این دیدار که ایوبی را محمد احسانی معاون ارزش‌یابی و نظارت سازمان سینمایی، علیرضا رضاداد مشاور ارشد و دبیر جشنواره‌ی فیلم فجر، محمدرضا جعفری‌جلوه مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، سیدمصطفی ابطحی معاون توسعه‌ی فن‌آوری و مطالعات سینمایی هم‌راهی می‌کردند، اصغر پور‌محمدی معاون سیما نیز حضور داشت.

ایوبی در این نشست صمیمانه پیش‌نهاد تشکیل یک کمیته‌ی کاری مشترک را به‌منظور حل خواسته‌ها و مطالبات اهالی سینما با بررسی دقیق و نگاه کارشناسانه مطرح کرد که مورد موافقت رئیس سازمان صدا‌و‌سیما قرار گرفت.

معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم‌چنین در این دیدار گفت: سازمان صدا‌و‌سیما می‌تواند نقش مهمی در حفظ آرامش سینما داشته باشد که قطعا این حسن خوب در سایه‌ی حمایت از تولید فیلم‌های سینمایی‌، حمایت از پخش فیلم‌های کوتاه و مستند،حمایت از پخش تیزرهای سینمایی، خرید رایت فیلم‌ها با قیمت مناسب و دیگر حمایت‌های مادی و معنوی میسر است.

رئیس سازمان سینمایی در ادامه تاکید کرد: در اکثر کشورهای صاحب سینما، رابطه‌ی سینما و تلویزیون رابطه‌ای دو سویه است که هم سینما و هم تلویزیون از این رابطه نفع می‌برند. به گمان من اهالی سینما این آمادگی را دارند تا در دوره‌ی جدید مدیریت سازمان صدا‌و‌سیما، هم‌کاری‌های موثر و خوبی با رسانه‌ی ملی درجهت تولید آثار در خور داشته باشند.

دکتر محمد سرافراز نیز در این دیدار، ضمن ابراز خشنودی برگزاری این نشست صمیمانه، برضرورت ایجاد ارتباط و نقش مثبت رادیو و تلویزیون تاکید کرد و گفت: امیدوارم با تشکیل کمیته‌ی مشترک بین دو سازمان بتوانیم گام‌های موثری برداریم.

سرافراز در ادامه، علی‌اصغر پور‌محمدی را به‌عنوان نماینده‌ی تام‌الاختیار خود در رابطه با تعاملات میان دو سازمان معرفی و بر تسریع روند این هم‌کاری تاکید کرد.
کد مطلب: 1876