مهندس محمد علی یوسفی زاده اعلام کرد؛
عرضه اینترنت بی سیم و با قیمت ارزان از سوی آسیاتک
مدیرعامل شرکت آسیاتک گفت: مشترکین آسیاتک می تواند هم در منازل از اینترنت آسیاتک و هم در مکان های عمومی از اینترنت بی‌سیم با قیمّت ارزان ADSl استفاده کنند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸
 
عرضه اینترنت بی سیم و با قیمت ارزان از سوی آسیاتک
 
مدیرعامل شرکت آسیاتک گفت: مشترکین آسیاتک می تواند هم در منازل از اینترنت آسیاتک و هم در مکان های عمومی از اینترنت بی‌سیم با قیمت ارزان ADSl استفاده کنند.

به گزارش خبرنگارتحریرنو،درمراسم پایانی سومین دوره جایزه کیفیت آسیاتک (AQA)، روز پنجشنبه ۲۸مرداد ۱۳۹۵، با حضور مهندس"محمدعلی یوسفی زاده" مدیرعامل شرکت آسیا تک، معاونان و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران و نمایندگان شرکت آسیاتک و اصحاب رسانه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برگزار شد.

درابتدای این مراسم "مهندس محمد علی یوسفی زاده" مدیرعامل شرکت آسیاتک طی سخنانی درخصوص مصوبه‌ ۲۳۷ برای کاهش تعرفه‌ پهنای باند ارائه شده توسط شرکت ارتباطات زیرساخت به شرکت‌های ارائه دهنده‌ خدمات FCP اظهارداشت: با ابلاغ مصوبه ۲۳۷ شتاب درخواست هایی که از شرکت های SERVE CO آمده بیشتر شده به خاطر آنکه کاهش تعرفه ها به صورت پلکانی در این مصوبه مطرح شدند.

مدیرعامل شرکت آسیاتک تصریح کرد: درحوزه تجمیع شبکه و انتقال خدمات مشترکین قراردادها بسته شده و تلاش آسیاتک بر این است که مشکلات در حوزه‌ اینترنت شرکتهای قدیمی سرویس دهنده محلی برطرف شود و ما برای خدمات مان نظارت کامل داریم، مشترکین در صورت هر گونه اختلاف یا انتقاد می توانند از طریق سامانه ها و وب سایت مشکل را مطرح کنند تا اگر مشکلی وجود دارد، این مورد برطرف شود.

وی خاطر نشان کرد: خدمات WIFI عمومی یکی از خدماتی است که نظارت حاکمیت بر آن حضور دارد و شرایط و ضوابط آن در وزارتخانه مشخص شده و فرودگاه ها و فروشگاه ها و ایستگاه های راه آهن می توانند از آن استفاده کنند.

مهندس یوسفی زاده اضافه کرد: مشترکین آسیاتک می تواند هم در منازل از اینترنت آسیاتک استفاده کند و هم در مکان های عمومی از اینترنت بی‌سیم با قیمّت ارزان adsl استفاده کنند و مشترکینی که در مراکز عمومی ثبت نام پابلیک وای فای جدید می کنند مقدار اولیه ای برای استفاده دارند که کمتر از یک ساعت است و بعد از آن می توانند با شارژ کردن از این اینترنت استفاده کنند.

وی عنوان داشت: برای توسعه رسانه های تعاملی در ایران منطبق بر آینده فناوری، دسترسی سریعتر و راحتتر مشترکین به ارتباطات باکیفیت را در دستور کار اجرایی داریم،در این مراسم از تمبر و تندیس یادبود سومین دوره جایزه کیفیت آسیاتک (AQA) رونمایی شد.

برپایه این گزارش، برگزیدگان سومین دوره جایزه کیفیت آسیا تک امروز ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۵ درسالن همایش های صدا وسیما معرفی و تقدیر و در آیین پایانی سومین دوره جایزه کیفیت آسیا تک برگزیدگان در ۳ حوزه "نمایندگان فروش"، "حوزه پشتیبانی فنی" و"حوزه مراکز تماس شرکت آسیا" معرفی شدند.
کد مطلب: 7159