در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه صورت گرفت؛
رونمایی از چهارسوق مالی بانک پارسیان
بانک پارسیان در راستای خلق بیشترین ارزش برای مشتریان هدف از طریق شناخت، تحلیل و ارائه بسته پیشنهادی ارزش، چهارسوق مالی پارسیان را در بازارهای سرمایه، پول و بیمه راه‌اندازی کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
 
رونمایی از چهارسوق مالی بانک پارسیان
 
بانک پارسیان در راستای خلق بیشترین ارزش برای مشتریان هدف از طریق شناخت، تحلیل و ارائه بسته پیشنهادی ارزش، چهارسوق مالی پارسیان را در بازارهای سرمایه، پول و بیمه راه‌اندازی کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ طرح چهارسوق مالی پارسیان در گروه مالی پارسیان و با مشارکت بانک پارسیان، شرکت بیمه پارسیان، شرکت خدمات بیمه‌ای امین‌ پارسیان و شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، شرکت کارگزاری پارسیان، شرکت لیزینگ پارسیان در راستای خدمت‌رسانی پولی- مالی آماده فعالیت است.

بانک پارسیان اعلام کرد: این بانک با توجه به توانمندی‌هایی از جمله مهارت و دانش نیروی انسانی، آراستگی اخلاقی کارکنان، سیستم‌های core banking، یکپارچگی در ارائه خدمات مالی، یکپارچگی در زنجیره ارزش و اعتبار در بازار خدمات مالی، چهارسوق مالی پارسیان را در تاریخ ۲۷ شهریور ماه سال ۹۵ در شعبه مرکزی خود واقع در شهرک قدس (غرب )، میدان صنعت، بلوار شهید فرحزادی، نبش خیابان زرافشان غربی- پلاک ۲ رونمایی کرد و در حال تکمیل خدمات خود در این حوزه است.

بانک پارسیان مدعی است با ارائه خدمات جامع مالی در این شعبه دارای کامل‌ترین زنجیره ارزش خدمات مالی در شبکه بانکی است.

از جمله مزایای چهارسوق مالی پارسیان برای مشتریان می‌توان به ارائه طیفی وسیع و هماهنگ از خدمات مالی با هزینه کمتر، مدیریت همه دارایی‌ها با یک مؤسسه می‏‌تواند تبادلات مالی و برنامه‌ریزی را سهل‌تر و کاراتر کند، دیگر نیازی به انتقال دائم پول از یک مؤسسه به مؤسسه دیگر نیست و افزایش امنیت، اطمینان، راحتی دسترسی در یک مکان و سودآوری برای مشتریان اشاره کرد.

همچنین چهارسوق مالی پارسیان خدمات بیمه‌ای (صدور انواع بیمه نامه)، کارگزاری (خرید و فروش سهام و...)، لیزینگ (تسهیلات اعتباری برای خرید و تأمین انواع کالاهای سرمایه‌ای و مصرفی بادوام)، تجارت الکترونیک (انواع خدمات پرداخت الکترونیکی و تولید نرم‌افزار و...) و تأمین سرمایه (مشاوره درزمینهٔ سرمایه‌گذاری و مدیریت ثروت و...) را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.
کد مطلب: 11318