"گذر موقت" با صمیمی و نصیری کلید خورد
"گذر موقت" سومین فیلم بلند افشین هاشمی بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر ۲۳ مهرماه در لوکیشن بیمارستان عمل کلید خورد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۷
 
"گذر موقت" با صمیمی و نصیری کلید خورد
 
"گذر موقت" سومین فیلم بلند افشین هاشمی بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر ۲۳ مهرماه در لوکیشن بیمارستان عمل کلید خورد.

به گزارش تحریرنو، این فیلم به تهیه‌کنندگی مهدی رحمانی و نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی روز پنج‌شنبه ۲۳ مهرماه با حضور اسماعیل محرابی در نقش آقا‌ نصیری و مسعود کرامتی در نقش آقا صمیمی در لوکیشن بیمارستان عمل در خیابان زعفرانیه‌ی تهران کلید خورد.

اسماعیل محرابی، بازیگر قدیمی سینما، تئاتر و تلویزیون بعد از سال‌ها دوری از این حوزه مقابل دوربین رفته است و مسعود کرامتی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون هم در نقش مقابل او در "گذر موقت" حضور دارد. این دو بازیگران اصلی این فیلم محسوب می‌شوند.

از دیگر بازیگرانی که تا کنون حضورشان در "گذر موقت" قطعی شده است می‌توان به پانته‌آ بهرام، شبنم فرشاد‌جو و شقایق دهقان اشاره کرد. هم‌چنین به‌زودی بازیگران دیگری از چهره‌های سینما و تئاتر به این گروه اضافه می‌شوند.

"گذر موقت" داستان دو پيرمرد است كه در شبی تاريک، تصميمی مفرح می‌گيرند.

تمام فیلم‌برداری فیلم جدید افشین هاشمی در تهران انجام می‌شود و طی چند روز آینده بازیگرانی که تا‌کنون نام آن‌ها عنوان شده است، مقابل دوربین می‌روند. هم‌اکنون گروه در سفره‌خانه‌ی ‌سنتی شقایق حوالی ولی‌عصر مشغول گرفتن سکانس‌هایی از فیلم هستند.

"گذر موقت" دومین هم‌کاری مشترک مهدی رحمانی با افشین هاشمی بعد از فیلم "برف" است.

عوامل تولید این فیلم فیلم عبارت‌اند از:
نویسنده و کارگردان:افشین هاشمی، سرپرست گروه کارگردانی: امین قوامی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: سیاوش رمضانلو، منش صحنه: شیدا باسمه‌چی، گروه کارگردانی: احسان بیات‌فر و نیوشا ضرابی، مدیر فیلم‌برداری: اصغر رفیعی‌جم، فیلم‌بردار: احسان رفیعی‌جم، طراح گریم: عبداله اسکندری، طراح صحنه و لباس: ویدا روشنی، دستیار اول صحنه و لباس: محمدرضا امین‌زاده، مدیر صحنه: بابک تکریم، صدابردار: طاهر پیشوایی، جلوه‌های بصری: امیر سحرخیز، مدیر تبلیغات و مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی، عکاس: مریم مجد، تهیه‌کننده: مهدی رحمانی، مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا، مدیر تدارکات: مهدی شعرباف.
کد مطلب: 2957