جوانان تئاتری تولد "حمید سمندریان" را جشن گرفتند
در مراسم اردی‌بهشت تئاتر جنوب شرق استان تهران جوانان تئاتری زادروز "حمید سمندریان" را جشن گرفتند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۴
 
جوانان تئاتری تولد "حمید سمندریان" را جشن گرفتند
 
در مراسم اردی‌بهشت تئاتر جنوب شرق استان تهران جوانان تئاتری زادروز "حمید سمندریان" را جشن گرفتند.

تحریرنو: مراسم افتتاحیه‌ی اردی‌بهشت تئاتر جنوب شرق استان تهران با حضور مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا و پیش‌کسوتان هنرهای نمایشی، در فرهنگ‌سرای قطب‌الدین رازی ورامین برگزار شد.

در این آئین که با گرامی‌داشت زادروز زنده‌یاد استاد "حمید سمندریان" برپا شد، از معلمان هنرهای نمایشی، فعالان عرصه‌ی تئاتر جنوب شرق استان تهران، حامیان عرصه‌ی هنرهای نمایشی و سه خبرنگار فعال تئاتر جنوب شرق تهران تجلیل و پنج استعداد برتر تئاتر در سال ۹۲ معرفی شدند.

در این مراسم حسین عاطفی رئیس انجمن هنرهای نمایشی تهران، محمدحسین اسماعیلی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا، و روسای ادارات حضور داشتند.

اسماعیلی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در این مراسم بیان داشت: ما در جنوب شرق استان تهران سه شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا را داریم که از لحاظ اجرای هنرهای نمایشی بسیار فعال هستند و با وجود آقای امیرحسین شیفعی مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین و آقای احمد فیروزی مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا انتظار می‌رود که کارهای بسیار خوبی را از این دو انجمن ببینیم و هم‌کاری این انجمن‌ها با هم اعتبار تئاتر شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران را بالا می‌برد.

وی افزود: برگزاری این جشنواره در پویایی هنر تئاتر نقش به‌سزایی ایفا می‌کند و با تشریح طرح جامع تئاتر استان تهران اعلام کرد اعتبارات لازم جهت اجرای این مهم تامین گردیده است .

در پایان این مراسم گروه موسیقی قاصدک برای حاضران به‌مدت سی‌دقیقه اجرای برنامه کردند.
کد مطلب: 227