آذرنگ در "جاده قدیم"
بازیگر سریال "جاده قدیم" از نقش خود که یک جوان روستایی را بازی می‌کند که به هم‌راه همسر و برادر همسرش از روستا به شهر می‌آیند و یک گاو ماجراهای داستان را رقم می‌زند سخن گفت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰
 
آذرنگ در "جاده قدیم"
 
بازیگر سریال "جاده قدیم" از نقش خود که یک جوان روستایی را بازی می‌کند که به هم‌راه همسر و برادر همسرش از روستا به شهر می‌آیند و یک گاو ماجراهای داستان را رقم می‌زند سخن گفت.

تحریرنو: حمیدرضا آذرنگ با اشاره به نقش خود در سریال "جاده قدیم" که هم اکنون توسط بهرام بهرامیان در حال ساخت است، گفت: من در این سریال نقش نعمت یک جوان روستایی را که در تهران سرایدار است بازی می‌کنم. این سرایدار عاشق دخترعمویش می‌شود و با هم ازدواج می‌کنند.

وی ادامه داد: یکتا ناصر نقش همسر من و شهرام حقیقت‌دوست نقش برادر او را بازی می‌کند. ما در روستا ازدواج می‌کنیم، به شهر می‌آییم و در این‌جا ماجراهایی اتفاق می‌افتد که بخشی از آن‌ها با یک گاو مرتبط می‌شود.

آذرنگ درباره‌ی گریم خود در این سریال که توسط عبداله اسکندری انجام شده‌است، گفت: گریم من در این کار معجزه‌ی دست‌های عبداله اسکندری است که در کارهای متفاوت توانایی، قدرت و نبوغ را در دست‌های وی دیده‌ایم زمانی که من خود را با این گریم دیدم تعجب کردم و باورم نمی‌شد.

این بازیگر درباره‌ی "جاده قدیم" که فضایی طنز دارد و این‌که ممکن است در نقش‌های طنز شناخته شود، گفت: من در تئاتر تجربه‌های مختلفی داشتم در سینما هم بازی‌های گوناگونی داشته‌ام و نخواهم گذاشت که به‌یک بازیگر طنز تبدیل شوم. با این حال معتقدم که باید درست انتخاب شوم و درست انتخاب کنم تا آن کسانی هم که مرا می‌بینند یک‌وجهی نبینند.

بازیگر مجموعه‌ی "شاهگوش" در پایان گفت: در حرفه‌ی ما وقایع بیش‌تر به‌شکل گروهی اتفاق می‌افتد. به‌طور مثال اگر گریم و لباس من نبود شاید نمی‌توانستم موفق شوم. بنابراین همه دست‌به‌دست هم می‌دهند تا یک اثر به موفقیت برسد.

گفتنی است، "جاده قدیم" مجموعه‌ای در ۲۶ قسمت ۴۰دقیقه‌ای به نویسندگی امید سهرابی و به تهیه‌کنندگی علی تقی‌پور است از سال گذشته تولید آن آغاز شد و در آن حمیدرضا آذرنگ در نقش نعمت به‌هم‌راه زینت همسرش با بازی یکتا ناصر و هم‌چنین شهرام حقیقت‌دوست که نقش برادر همسرش را بازی می‌کند، حضور دارند.
کد مطلب: 803