واکنش بازیگر «لامینور» و «مجبوریم» به غیبت فیلم‌هایش در جشنواره؛
پردیس احمدیه: چرا ما را اینقدر مایوس می‌کنید؟
پردیس احمدیه بازیگر «لامینور» و «مجبوریم» از غیبت فیلم‌هایش در جشنواره با نگارش دلنوشته ای گله کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
 
پردیس احمدیه: چرا ما را اینقدر مایوس می‌کنید؟
 
پردیس احمدیه بازیگر «لامینور» و «مجبوریم» از غیبت فیلم‌هایش در جشنواره با نگارش دلنوشته ای گله کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ پردیس احمدیه که با فیلم «تومان» در بخش مسابقه جشنواره فجر حضور دارد درباره غیبت «لامینور» و «مجبوریم» در این جشنواره نوشت: «هیچ وقت یادم نمی‌رود شبانه فیلم «لاک قرمز» را از بخش مسابقه کنار گذاشتند، سال بعدش که با «خفگی» به جشنواره فجر آمدم فیلم را از داوری کنار گذاشتند، دو سال بعد بی‌صبرانه منتظر نمایش «سرکوب» در جشنواره بودم ولی از تهیه کننده خواستند به نفع اکران، از جشنواره بگذرد و فیلم را در جشنواره نگذاشتند.‎

امسال پرانرژی و خوشحال بودم که با دو فیلم «لامینور» ساخته آقای داریوش مهرجویی بزرگ و «مجبوریم» رضا درمیشیان در جشنواره هستم ولی… ‎مگر نه این که جشنواره باید آیینه تمام نمای سینمای ایران باشد پس چرا آقای مهرجویی را به اینجا رسانده‌اند که قید حضور در جشنواره را بزند و با صدای بلند بگوید نمی‌خواهم در این جشنواره باشم. چرا فیلم رضا درمیشیان را که سه ماه برای فیلمبرداری‌اش زحمت کشیده‌ایم از جشنواره حذف می‌کنند؟

حق بدهید که امسال انگیزه‌ای برای حضور در این جشنواره نداشته باشم و با تمام احترامی که برای دیگر فیلمم «تومان» و عواملش قائلم باید بگویم در جشنواره حضور نخواهم داشت. ‎تنها به عنوان یک دهه هفتادی از مسئولین سینمایى که بالای سینمای ایران نشسته‌اند سوالی دارم: چرا ما را این قدر مایوس می‌کنید؟ چرا کسی ما را نمی‌بیند؟»
کد مطلب: 20247