با ارائه درخواست برای جشنواره جهانی فیلم فجر؛
فیلم سینمایی "وقت رويا" در مراحل نهایی فنی قرار گرفت
فیلم سینمایی "وقت رویا" به تهیه کنندگی علی مردانی و کارگردانی امیر حسین عنایتی در مراحل نهایی فنی گرفت و فرم درخواست آن برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر پر شده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
 
فیلم سینمایی "وقت رويا" در مراحل نهایی فنی قرار گرفت
 
فیلم سینمایی "وقت رویا" به تهیه کنندگی علی مردانی و کارگردانی امیر حسین عنایتی در مراحل نهایی فنی گرفت و فرم درخواست آن برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر پر شده است.

به گزارش تحریرنو به نقل از مشاور رسانه ای،علي مرداني تهيه كننده "وقت رویا" از پايان تدوين اين فيلم خبر داد و بیان کرد : مراحل فني نهايي این اثر به سرعت پیش می رود و به زودي آماده نمايش می شود و در صورت انتخاب براي حضور در سی و ششمین جشنواره جهاني فيلم فجر از آن رونمايي خواهد شد.

وى با اشاره به داستان جذاب و پرتنش و بازي درخشان رويا نونهالي در اين فيلم اظهار اميدواري كرد و گفت : "وقت رويا " مورد توجه مخاطبان عام و اهالي سينما قرار می گيرد.

دراین فیلم بازیگرانی چون رویا نونهالی، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاد، ساقی محمدی، محمد ستوده مقدم، گوهرشاد مهابادی، زهرا برومند، مرتضی ریحانی، محمد کلوشانی، تینا ابراهیمی، بهرنگ محتشمیان، حمیدرضا تربتیان نقش آفرینی می کنند.

در خلاصه داستان "وقت رویا" آماده: خانواده رویا در آستانه مهاجرت به خارج از کشور هستند اما به علت رخ دادن اتفاقی تحصیلی برای رویا، مجبور به ماندن می شوند و تنها رها پسر خانواده است که می رود. در این میان حادثه ای تلخ و ناگهانی چالش بزرگی برای زیبا و همسرش امیر و تمام افراد اطرافشان بوجود می آورد که منجر به واکاوی گذشته آن ها و تلاش برای حفظ ثبات شرایط نابسامان کنونی زندگی شان می شود و...

سایر عوامل این فیلم عبارتند از؛
تهیه کننده: علی مردانی، نویسنده، طراح و کارگردان: امیرحسین عنایتی، برنامه ریز و دستیار کارگردان: محسن مختاری، دستیار کارگردان: سحر نیل فروشان، منشی صحنه: آوا جعفری، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: مرتضی کریمی، محمد اسلامی، بازنویسی فیلمنامه: علیرضا اخلاقی، مشاور فیلمنامه: مرتضی نیک پایان،مشاور روانشناسی: دکتر دلارام بلوچی، دکتر علیرضا رسولیان، مدیر فیلمبرداری: صادق داوری، گروه فیلمبرداری: حسین سجادیان، پویا سجادیان، همت منتظری، کیهان مرتضوی، فردین انصاری، صدابردار: حمید اسلامی نژاد، دستیاران صدابردار: میثم سالاروند، میلاد وفادار، طراح گریم: رضا سعیدی، گروه گریم: آرش کاردان، مهشید مهوری، حسام عظیمی، میترا عظیمی، قاسم نبوی، گروه لباس: ملیکا یخچالی، منیره تقوی، گروه صحنه: حسام حیدریان، شایان شیرین، مدیر تولید: سیدهادی هاشمی، دستیار تولید: امیر نصوحی، مجری طرح: فدک فیلم اصفهان، موسسه فرهنگی هنری هلیا هنر شهر، گروه تدارکات: مصطفی الیاسی، زسول الیاسی، مهدی شاه میرزایی و مشاور رسانه ای: اشکان منصوری.
کد مطلب: 15225