بیست و هفتمین کنگره بین المللی انجمن جراحان ارتوپدی ایران برگزار می شود
بیست و هفتمین کنگره بین المللی انجمن جراحان ارتوپدی ایران در تاریخ ۱۳ تا ۱۷ آبان توسط انجمن جراحان ارتوپدی ایران درهتل المپیک تهران برگزار می شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
 
بیست و هفتمین کنگره بین المللی انجمن جراحان ارتوپدی ایران برگزار می شود
 
بیست و هفتمین کنگره بین المللی انجمن جراحان ارتوپدی ایران در تاریخ ۱۳ تا ۱۷ آبان توسط انجمن جراحان ارتوپدی ایران درهتل المپیک تهران برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی انجمن جراحان ارتوپدی ایران ، دکتر عادل ابراهیم پوردبیر کنگره در آستانه برگزاری بیست و هفتمین کنگره بین المللی انجمن جراحان ارتوپدی ایران اظهار داشت:‌ این کنگره یکی از بزرگ‌ترین کنگره‌های مرتبط با رشته‌های ارتوپدی است، افزود:‌محورهایی همچون جراحی دست، جراحی زانو، جراحی ستون فقرات، جراحی اطفال، جراحی هیپ و تروما است و درمان‌های ارتوپدی نوین در این زمینه‌ها ارائه خواهد شد.

این عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران با اشاره به اینکه بیست و هفتمین کنگره بین المللی انجمن جراحان ارتوپدی ایران یک کنگره جنرال است و موضوعات مختلف در آن مطرح می‌شود، ادامه داد: روز آخر این کنگره اختصاص به مشکلات ارتوپدی که توافق نظر در آن وجود ندارد مطرح می‌شود و به عبارتی اختلاف نظر درمانی بین پزشکان مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

ایشان همچنین اظهار داشتند که در این کنگره مطالبی نو در بحث استفاده از تکنولوژی در علم ارتوپدی و همچنین مهندسی بافت ارائه خواهد گردید. دکتر ابراهیم پور عنوان کرد :میهمانان خارجی این کنگره از کشورهایی همچون فرانسه، انگلستان، عمان، تایلند، لبنان، ترکیه و هندوستان بوده و مسائل درمانی به روز و درمان‌های ارتوپدی نوین مطرح خواهد شد. همچنین از تجربیات اساتید داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

دبیر بیست و هفتمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی به موضوع تحریم‌های ظالمانه دشمنان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: تحریم‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله ارتوپدی تأثیرگذار بوده و این مسئله هم در زمینه تهیه وسایل و تجهیزات و هم در زمینه همکاری با اساتید خارج از کشور مشکل‌ساز است.

وی گفت:‌البته جامعه ارتوپدی جزو قشری بوده که از دل و جان جهت خدمت‌رسانی به مردم فعالیت کرده و این مسئله در زمان جنگ تحمیلی نیز ثابت شد.همچنین جامعه ارتوپدی در همه اتفاقات از جمله جنگ تا حوادث و تروما جزء جان‌برکفانی بوده که در خط اول خدمت‌رسانی به مردم قرار دارد.

بیست و هفتمین کنگره بین المللی انجمن جراحان ارتوپدی ایران در تاریخ ۱۳ تا ۱۷آبان توسط انجمن جراحان ارتوپدی ایران درهتل المپیک تهران برگزار می شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.iranoa.org مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۸۹۶۶۵۸۳ تماس حاصل فرمایند.
کد مطلب: 19663