فیلم جدید مجیدی با بازیگران هندی
مجید مجیدی، کارگردان ایرانی نامزد اسکار فیلم جدیدش را از ژانویه‌ی ۲۰۱۵ (دی‌ماه) با بازیگران هندی مقابل دوربین خواهد برد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۵
 
فیلم جدید مجیدی با بازیگران هندی
 
مجید مجیدی، کارگردان ایرانی نامزد اسکار فیلم جدیدش را از ژانویه‌ی ۲۰۱۵ (دی‌ماه) با بازیگران هندی مقابل دوربین خواهد برد.

تحریرنو: مجید مجیدی که در حال حاضر در مراحل پایانی ساخت پروژه‌ی بزرگ فیلم "محمد (ص)" قرار دارد، خود را آماده‌ی ساخت فیلم جدیدش با عنوان "باغ‌های معلق" با تیم بازیگری تمام هندی و به‌زبان انگلیسی می‌کند.

این کارگردان ایرانی در این‌باره اعلام کرد: همیشه دوست‌داشتم در هند فیلم بسازم، چراکه به‌نظر من ایران و هند تشابهات فرهنگی زیادی دارند. فیلم جدیدم یک اثر دراماتیک و بر اساس ارزش‌های انسانی است. ساخت فیلم جدیدم "محمد (ص)" به‌پایان رسیده و هم‌اکنون در مونیخ برای مراحل پس از تولید به‌سر می‌برم. پس از پایان پروژه به هند خواهم رفت و مراحل پیش‌تولید فیلم "باغ‌های معلق" را آغاز می‌کنم.

مجیدی که با سفر ۱۲ روزه به هند از چند لوکیشن در شهرهای "ناینتال"، "جاپور" و "بمبئی" دیدن کرده‌است، قصد دارد فیلم "باغ‌های معلق" را به تهیه‌کنندگی "شارن مانتری" و "کیشور آرورا" از کمپانی "Eye candy" از ژانویه‌ی ۲۰۱۵ با تیم بازیگری تمام هندی و عوامل پشت‌صحنه‌ی بین‌المللی تولید کند.

به گزارش ایندیا تودی، مجیدی که هم‌اکنون برای مراحل نهایی تولید فیلم "محمد (ص)" در مونیخ آلمان به‌سر می‌برد، پس از اتمام کار به هند خواهد رفت و پیش‌تولید و انتخاب بازیگران فیلم "باغ‌های معلق" را آغاز خواهد کرد.

نام "سوشانت سینگ راجپوت"، بازیگر سرشناس بالیوودی از هم‌اکنون به‌عنوان یکی از بازیگران فیلم جدید مجیدی مطرح است.

مجید مجیدی خالق فیلم‌های سرشناس و تحسین‌شده‌ی بین‌المللی، مانند: "بچه‌های آسمان"، "رنگ خدا"، "باران" و "آواز گنجشک‌ها" است که با فیلم "بچه‌های آسمان" نامزد جایزه‌ی اسکار خارجی شد.
کد مطلب: 1274