جواد عزتی یک سریال و ۴ فیلم غیرکمدی آماده نمایش دارد؛
خداحافظی جواد عزتی با کمدی‌
انتخاب‌های جواد عزتی این ستاره سینما نشان می‌دهد که او از نقش‌های کمدی فاصله گرفته و مدتی او را در آثار کمدی نخواهیم دید.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳
 
خداحافظی جواد عزتی با کمدی‌
 
انتخاب‌های جواد عزتی این ستاره سینما نشان می‌دهد که او از نقش‌های کمدی فاصله گرفته و مدتی او را در آثار کمدی نخواهیم دید.

تحریرنو ؛ جواد عزتی روز پنج شنبه با فیلم «شنای پروانه» اثر محمد کارت به نمایش خانگی آمد و با سریال «زخمِ کاری» ساخته محمدحسین مهدویان نیز در راه است. او در این فیلم و سریال‌ نقش‌هایی کاملا جدی بازی کرده و نیز ۴ فیلم غیرکمدی آماده اکران دارد. آخرین انتخاب‌های این ستاره نشان می‌دهد که او از نقش‌های کمدی فاصله گرفته و مدتی او را در آثار کمدی نخواهیم دید.

♦️با سریال جنایی در راه نمایش خانگی
جواد عزتی در «شنای پروانه» یکی از بهترین بازی‌های خود را به نمایش گذاشت. او در نقش «حجت» جوانی که زندگی در جنوب شهر به او اجازه نمی‌دهد زندگی معمولی و آرامی داشته باشد، بازی بسیار خوبی داشت و ترس‌ها‌، جسارت، خشم، دیوانگی‌ و معصومیت این کاراکتر را کاملا باورپذیر به نمایش گذاشت و احساسات متفاوت او را به مخاطب نشان داد، در نتیجه تماشاگر را بسیار خوب با خودش همراه کرد. اثر بعدی که عزتی به واسطه آن در مدیوم نمایش خانگی دیده خواهد شد، سریال «زخمِ کاری» است که به زودی منتشر می‌شود. این مجموعه فضایی جنایی و رازآلود دارد و طبیعتا جواد عزتی هم به عنوان نقش اصلی سریال، متناسب با ژانر و حال‌وهوای آن، نقش پرچالش و ویژه‌ای را تجربه کرده است.

♦️«خورشید» و ۴ فیلم غیرکمدی
جواد عزتی در سینما هم مانند نمایش خانگی با آثار اجتماعی و نقش‌هایی جدی دیده خواهد شد. او این روزها «خورشید» را روی پرده سینما دارد و ۴ فیلم «دوزیست»، «آتابای»، «مغز استخوان» و «بعد از اتفاق» هم که هنوز اکران نشده‌اند، هیچ کدام کمدی نیستند. البته فیلم «دوزیست» در لحظاتی خنده روی لب مخاطب می‌آورد و فیلم کاملا تلخی نیست، اما کمدی محسوب نمی‌شود و نقش جواد عزتی نیز یک شخصیت جدی است. از میان این آثار، جواد عزتی در «آتابای» یکی دیگر از بهترین بازی‌هایش را در حضور کوتاه خود به نمایش گذاشته است. جواد عزتی تقریبا یک سال است که از سینما دور بوده و در فیلم جدیدی بازی نکرده، بنابراین تا زمانی که «زخمِ کاری» منتشر شود و فیلم‌های آماده اکرانش رنگ پرده را ببینند، حالاحالاها عزتی را با نقشی بامزه و شیرین در سینما و نمایش خانگی نخواهیم دید./خراسان
کد مطلب: 21094