بازیگران جدید فیلم سینمایی «ماهی و برکه» معرفی شدند
بهناز جعفری و میر طاهر مظلومی به جمع بازیگران فیلم سینمایی«ماهی و برکه» پیوستند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰
 
بازیگران جدید فیلم سینمایی «ماهی و برکه» معرفی شدند
 
بهناز جعفری و میر طاهر مظلومی به جمع بازیگران فیلم سینمایی«ماهی و برکه» پیوستند.

به گزارش تحریرنو ؛ فیلمبرداریِ فیلم سینمایی «ماهی و برکه» به کارگردانی علی براتی و تهیه کنندگی هادی انباردار در اقلید فارس ادامه دارد. بهناز جعفری و میر طاهر مظلومی جدیدترین بازیگرانی هستند که به این پروژه سینمایی پیوستند.

بخش هایی از این فیلم سینمایی در خارج از کشور فیلمبرداری خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فیلم به زندگی مخترعی (علی یزدانی) در سه دوره کودکی، نوجوانی و. جوانی او می پردازد. این مخترع در مسیر ساخت اختراعش دچار چالش هایی می شود که برای خانواده و اطرافیانش دردسرهایی را ایجاد می کند.

برخی از بازیگران این فیلم سینمایی که تا به این لحظه مقابل دوربین قرار گرفته اند عبارتند از: سعید آقاخانی، بهناز جعفری، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهسا هاشمی، عبدالباسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی و امیررضا فرامرزی.

بازیگران شناخته شده دیگری به این پروژه سینمایی اضافه خواهند شد که در صورت نهایی شدن آن اعلام خواهد شد.

سایر عوامل فیلم سینمایی «ماهی و برکه» عبارتند از:
مدیر فیلم‌برداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: مهدی نامجو، محمد صادق باقری و علی براتی، صدا بردار: آرش برومندی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مشاور کارگردان: سید حسین آزادی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی‌فر، مدیر تولید: صادق ایزدخو، استوری بورد: علی امامزاده و حسین آزادی، فیلمبردار پشت صحنه: اصغر براتی، عکاس: امین حق‌بر.
کد مطلب: 16243