واکنش حسن فتحی به خبر اکران «مست عشق»؛
شایعه ای بیش نیست / فیلمبرداری ۸ سکانس باقی مانده است
حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم«مست عشق» واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
 
شایعه ای بیش نیست / فیلمبرداری ۸ سکانس باقی مانده است
 
حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم«مست عشق» واکنش نشان داد.

به گزارش تحریرنو ؛ این کارگردان درپی انتشار ویدیویی که حکایت از اکران قریب الوقوع فیلم «مست عشق» در ترکیه داشت، توضیحاتی را ارائه داد.

حسن فتحی در این توضیحات آورده است: سلام و عرض ادب. من حسن فتحی هستم. امروز چهارشنبه ۳۰ مهرماه خبری در فضای مجازی مبنی بر آماده شدن فیلم سینمایی «مست عشق» جهت اکران منتشر شد.

لازم است به عنوان سازنده اثر اعلام کنم که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد زیرا حدود ۸ سکانس از سکانس های مهم این فیلم هنوز فیلمبرداری نشده است و امیدواریم طی دو ماه آینده فیلمبرداری این سکانس ها انجام شود. در علت تاخیر افتادن فیلمبرداری سکانس های باقیمانده علاوه بر اختلافات مالی بین سرمایه گذار ایرانی و ترکیه ای، شیوع بیماری کرونا نیز بسیار موثر بوده است.

لذا اعلام می‌کنم تا زمان فیلمبرداری ۸ سکانس باقیمانده، که سازندگان ایرانی فیلم به جهت حفظ کیفیت اثر، مصر هستند، هرگونه دخل و تصرف در تدوین و امور فنی فیلم بدون اطلاع و هماهنگی و اجازه از کارگردان و تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی فیلم فاقد وجاهت اخلاقی و حرفه ای و واجد پیگرد قانونی است.

تاکید می کنم خبر مطرح شده درباره فیلم «مست عشق» تا آنجایی‌ که به من، تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی مربوط می شود، شایعه ای بیش نیست.
کد مطلب: 20725