فروش "باغ آلبالو" از مرز ۱۰۰ میلیون گذشت
نمایش "باغ آلبالو" به کارگردانی آتیلا پسیانی تا پایان آبان‌ماه ۱۰۱‌میلیون‌و‌۲۵۰‌هزار تومان فروخت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۹
 
فروش "باغ آلبالو" از مرز ۱۰۰ میلیون گذشت
 
نمایش "باغ آلبالو" به کارگردانی آتیلا پسیانی تا پایان آبان‌ماه ۱۰۱‌میلیون‌و‌۲۵۰‌هزار تومان فروخت.

به گزارش تحریرنو به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، نمایش "باغ آلبالو" در ۲۹ اجرای خود تا پایان آبان‌ماه ، برای ۶۱۰۲ تماشاگر روی صحنه رفته و گیشه‌ی آن تا این تاریخ یک‌میلیارو۱۲ملیون‌و۵۰۰هزار ریال اعلام شده است. برای این نمایش که در تالار چهارسوی مجموعه‌ی تئاتر‌شهر روی صحنه است ، ۴۹۵۸ بلیط تمام‌بها، ۲۰۹ بلیط نیم‌بها و ۹۳۵ بلیط مهمان ارائه شده است.

نمایش "موش توی پیت حلبی" به کارگردانی علی هاشمی نیز که روز جمعه ۲۹ آبان به اجرای خود در تالار سایه خاتمه داد برای ۲۳۵۸ تماشاگر اجرا شد. این نمایش ۱۲۰۵ بلیط تمام‌بها، ۳۱۳ بلیط نیم‌بها و ۸۴۰ بلیط مهمان داشته است و جمع فروش آن ۲۰۴ملیون‌و۲۲۵هزار ریال اعلام شده است.

نمایش "ترور" کار حمید‌رضا نعیمی نیز که در سالن اصلی مجموعه‌ی تئاتر‌شهر اجرای خود را آغاز کرده تنها در دو اجرای اول خود ۱۲۲۸ تماشاگر داشت که فروش آن ۱۶۶میلیون‌و۷۹۵هزار ریال بوده است. ۳۰ بلیط تمام‌بها، ۹۴۸ بلیط تخفیف‌دار و ۲۵۰ بلیط مهمان برای این نمایش ارائه شده است.

نمایش "فولاد هرگز زنگ نمی‌زند" به کارگردانی زری اماد نیز که در پلاتوی مجموعه‌ی تئاتر‌شهر روی صحنه است طی ۶ اجرا ۱۲۲ تماشاگر داشته که ۵۷ بلیط تمام‌‌بها، ۴ بلیط نیم‌بها و ۶۱ مهمان برای آن ثبت شده و رقم فروش تا ۲۹ آبان ۷ملیون‌و۸۰هزار ریال است.

در تماشاخانه‌ی سنگلج نمایش "بیضایی" کار محمد مساوات نیز در پایان هفته‌ی گذشته به اجرای خود خاتمه داد. این نمایش ۳۲۹۵ تماشاگر داشت که از آن میان ۱۹۰۰ بلیط تمام‌‌بها ، ۳۶۶ بلیط نیم‌بها ، ۲۳۸ بلیط تخفیف‌دار و ۷۹۱ بلیط مهمان ارائه شده است. جمع فروش این نمایش ۳۲۲میلیون‌و۴۲۸هزار ریال اعلام شده است.

تالار هنر نیز که در روزهای پایانی هفته گذشته اجرای جدید خود با عنوان "شهر بی‌گدا" را آغاز کرده، میزبان ۲۶۴ تماشاگر بود. برای این نمایش ۱۴۹ بلیط تمام‌بها ، ۸۸ بلیط نیم‌بها، ۱۳ بلیط تخفیف ویژه و ۱۴ مهمان ارائه شده است و فروش ۲۰میلیون‌و۲۷۵هزار ریال داشته است.

خانه نمایش اداره‌ی تئاتر نیز روز ۱۹ آبان میزبان آخرین اجرای ایستاده در موقعیت بود. این نمایش در سه روز پایانی میزبان ۷۴ تماشاگر بود. نمایش کوچ به کارگردانی حسین احمدی‌قاجاری نیز که از ۲۰ آبان کار خود را در این سالن شروع کرده طی سه اجرای اول خود میزبان ۳۰ تماشاگر بود.
کد مطلب: 3372