در مسیر ششمین جشنواره فیلم شهر صورت گرفت؛
انتصاب اعضای هیات انتخاب بخش پویانمایی جشنواره شهر
دبیر ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر دکتر ناصر گل محمدی، داریوش دالوند و علی درخشی را به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش پویانمایی این رویداد هنری معرفی کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
 
انتصاب اعضای هیات انتخاب بخش پویانمایی جشنواره شهر
 
دبیر ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر دکتر ناصر گل محمدی، داریوش دالوند و علی درخشی را به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش پویانمایی این رویداد هنری معرفی کرد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی ششمین جشنواره بين المللي فیلم شهر، تعداد ۱۷۹ فیلم در بخش پویانمایی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که اعضاي هیات انتخاب ارزیابی خود را از پنجم تیرماه آغاز کردند.

بنابراین گزارش، دکتر ناصر گل محمدی، داریوش دالوند و علی درخشی اعضای هیات انتخاب بخش پویانمایی ششمین جشنواره فیلم شهر هستند.

دکتر ناصر گل محمدی متولد ۱۳۳۹ از زنجان است. وی دارای مدرک کارشناسی تولید سیما با گرایش کارگردانی انیمیشن از دانشکده صدا و سیما، کارشناسی ارشد انیمیشن از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه تهران و دکترای هنر، مطالعات انیمیشن از دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان است.

مدیریت گروه آموزش تولید دانشکده صدا و سیما، عضویت شورای آموزش و پژوهش، دفتر مطالعات و برنامه ریزی فعالیت های سینمایی، سمعی و بصری وزارت ارشاد اسلامی، عضویت در شورای فیلمنامه انیمیشن حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و عضویت شورای راهبردی انیمیشن صدا و سیما (صبا) از جمله فعالیت های اوست.

داريوش دالوند متولد ۱۳۵۳ در خرم آباد است. وی مدیریت موسسه پویانمایی آریا انیمیشن در شهرستان بروجرد، پایتخت انیمیشن ایران برعهده دارد.

از فعالیت های او مي توان به تهيه کنندگی ۱۵۰۰ دقيقه انيميشن دو و سه بعدي، توليد انيميشن رايانه اي و تهیه کنندگی انیمیشین های "رستم و سهراب" و "ناسور" اشاره کرد.

علی درخشی متولد ۱۳۵۵ در تهران و دانش‌آموخته رشته ارتباط تصویری از دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی کاریکاتوریست است و کاریکاتور را به صورت حرفه‌ای از مجله طنز و کاریکاتور آغاز کرده و با نشریات دیگری نیز همکاری داشته است. درخشی از فعالان نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و تصویرگر پویانمایی "حیات وحش" و "دیرین دیرین" است.

ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر از ۹ تا ۱۴ مرداد ماه به دبیری سیدعلی احمدی در تهران برگزار می‌شود.
کد مطلب: 12176