مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در جمع اتوسرویس کاران استان قم خبر داد؛
افزایش ۲۵ درصدی فروش نفت ایرانول در سالجاری
مدير عامل شركت نفت ايرانول از توسعه همه جانبه در ایرانول با فعال کردن پروژه ها، رشد بيش از ۵۰ درصدی سود،كاهش خام فروشی ،افزايش فروش،سهم بازار و صادرات محصول نهایی و توجه به نیروی انسانی به عنوان محور توسعه خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱
 
افزایش ۲۵ درصدی فروش نفت ایرانول در سالجاری
 
مدير عامل شركت نفت ايرانول از توسعه همه جانبه در ایرانول با فعال کردن پروژه ها، رشد بيش از ۵۰ درصدی سود،كاهش خام فروشی ،افزايش فروش،سهم بازار و صادرات محصول نهایی و توجه به نیروی انسانی به عنوان محور توسعه خبر داد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی با بیان این مطلب گفت: در هشت ماهه اول سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل با حدود ۲۵درصد افزایش فروش ریالی مواجه هستیم.

وی با بيان اينكه رشد ۲۴ درصدی فروش امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل و افزایش سود خالص به فروش نسبت به دوره مشابه سال قبل نيز از دستاوردهای مهم شركت در شش ماهه نخست سالجاری بوده است .

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول تصریح کرد: طی سه سال گذشته سهم بازار ایرانول از ۱۹ درصد به حدود ۲۶ درصد افزایش یافته است.

مهندس اسحاقی افزود: خوشبختانه شرکت نفت ایرانول طی سه سال گذشته با برنامه ریزی های انجام شده موفق به ثبت رکورد های مختلفی در زمینه های سود، تولید ، فروش ، صادرات و به خصوص صادرات محصولات نهایی و افزایش سهم بازار در تولید ، توزیع و فروش براساس گزارش های نهادها و سازمان های دولتی شده است و توانستیم با افزایش سهم بازار ، افزایش صادرات محصول نهایی و کاهش ۵۰ درصدی خام فروشی و کاهش مطالبات، سود خالص را در شش ماهه اول بیش از ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل که در تاریخ شرکت بی سابقه می باشد، ثبت نماییم.

وی تاكيد كرد: در سال گذشته نيز با ۳۹ درصد رشد سود، بيشترين رشد سود را در صنعت روانكاران به خود اختصاص داده ايم که در این سال خام فروشی روغن پایه را حدود ۳۰ درصد کاهش دادیم و در سال جاری نیز تاکنون حدود ۵۰ درصد خام فروشی نسبت به سال قبل کاهش یافته است.

مهندس اسحاقی خاطرنشان كرد: خوشبختانه با اجرای برنامه های استراتژیک ،شرکت در تمامی زمینه ها با پیشرفت چشمگیری مواجه بوده و با تدوین استراتژی۱۴۰۰ امیدواریم بتوانیم در سال های آتی درکشور و منطقه در کلیه زمینه ها صاحب بالاترین دستاوردها باشیم و استراتژي بلند مدت اين شركت اول شدن سهم بازار ايرانول در سال ۱۴۰۰ و به صفر رساندن خام فروشي در سال ۱۴۰۴ است.

مهندس اسحاقی در ادامه گفت: ۱۰ پروژه تا سال ۱۴۰۰ تدوین و برنامه ریزی شده است که با انجام این پروژه ها شاهد رشد سود، افزایش سهم بازار و کاهش هزینه ها خواهیم بود.

وی تاکید کرد: بهره برداری از تولید روغن موتور الوند پس از ۳۶ سال و راه اندازی برج خنک کننده در پالایشگاه آبادان در سال جاری و آماده بهره برداری شدن پروژه پایانه صادراتی ایرانول در ماهشهر با ظرفیت مخازن ۲۵ هزار تن از پروژه های مهم این شرکت در سال جاری است که طی هفته های آینده افتتاح می شود.

گفتنی است ؛در پايان اين مراسم از اتوسرويس های برتر استان قم آقايان عباس حبیبی خاوه، شهریار ذوالقرنین، حسین قنبری، غلامعلی زحمتکش نوش آبادی، محمد رضا کلهر، امیرحسین حیدری، حسن حضرتی، امیرحسین رحمانی، داود عباس پور صاحب آبادی با اهداي لوح و هدايا تقدير به عمل آمد.
کد مطلب: 13986