اعلام اسامی اعضای هیات انتخاب فیلم های ویدئویی جشنواره شهر
نگار آذربایجانی، عباس رافعی و حسین مسافر آستانه به عنوان اعضای هیات انتخاب فیلم های ویدئویی ششمین جشنواره فیلم شهر معرفی شدند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۷
 
اعلام اسامی اعضای هیات انتخاب فیلم های ویدئویی جشنواره شهر
 
نگار آذربایجانی، عباس رافعی و حسین مسافر آستانه به عنوان اعضای هیات انتخاب فیلم های ویدئویی ششمین جشنواره فیلم شهر معرفی شدند.

به گزارش  تحریرنو از روابط عمومی ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، هیاتی متشکل از نگار آذربایجانی، عباس رافعی و حسین مسافرآستانه با حکم سیدعلی احمدی دبیر این دوره از جشنواره، کار ارزیابی و انتخاب آثار ویدئویی رسیده به دبیرخانه این رویداد هنری را برعهده دارند.

نگار آذربایجانی متولد ۱۳۵۲ در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد سینما است. او بازيگر، نويسنده، تدوينگر و کارگردان است و اولين حضور وی در عرصه سينما، بازی در فيلم "نسل سوخته" به کارگردانی رسول ملاقلی پور بوده است.

فیلم "آينه هاي روبرو" اولين تجربه کارگرداني اوست که در ژانر اجتماعی ساخته شده است و سال گذشته با فیلم "فصل نرگس"، دومین فیلم بلند سینمایی خود، در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور یافت.

عباس رافعی متولد ۱۳۴۱ در شيراز، داراي مدرك كارشناسی فيلمنامه نويسي از دانشكده صدا و سيما و كارشناسی ارشد ادبيات دراماتيك از دانشكده هنر و معماری دانشگاه آزاد است. او تاکنون فیلم های متعدد سینمایی و تلویزیونی را کارگردانی و تهیه کنندگی کرده است که مهمترین این آثار می توان به فیلم های سینمایی "راز مینا"، "پروانه ای در باد"، "راه طی شده"، "آفتاب بر همه یکسان می تابد"، "تولدی دیگر"، "کیمیا و خاک"، "ملاقات"، "آزادراه" و"فصل فراموشی فریبا" و مجموعه تلویزیونی "جنایات و مکافات" اشاره کرد.

حسین مسافر آستانه متولد ۱۳۳۹ در آستانه اشرفیه و دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنر و کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس است.

درکارنامه هنری و حرفه ای او,کارگردانی و بازیگری در نمایش های متعدد و مسئولیت هایی چون: مدیریت هنرهای نمایشی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، دبیری جشنواره های سراسری دفاع مقدس وجشنواره بین المللی تئاتر فجر و ویدیویی یاس، تدریس در دانشگاه های سوره اراک و اصفهان، ریاست مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیده می‌شود.

ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر از ۹ تا ۱۴ مردادماه به دبیری سیدعلی احمدی در تهران برگزار می‌شود.
کد مطلب: 12248