با بازی نوید محمد زاده و الناز شاکردوست؛
"خفه گی" فریدون جیرانی در یک هفته میلیاردی شد
فروش فیلم سینمایی "خفه گی" به کارگردانی فریدون جیرانی در یک هفته از مرز یک میلیارد تومان گذشت.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
 
"خفه گی" فریدون جیرانی در یک هفته میلیاردی شد
 
فروش فیلم سینمایی "خفه گی" به کارگردانی فریدون جیرانی در یک هفته از مرز یک میلیارد تومان گذشت.

به گزارش تحریرنو ؛ فیلم سینمایی"خفه گی" روز سه شنبه با فروش ۲۱۰ میلیون تومان پرفروش ترین روز اکرانش را پشت سر گذاشت تا مجموع فروش این فیلم از یک میلیارد تومان بگذرد. فیلم فریدون جیرانی با ۷۶ سالن طی یک هفته نخست اکرانش ۷۹۵ میلیون تومان در تهران و ۲۳۰ میلیون تومان در شهرستان ها فروش داشته است.

این فیلم با بازی نوید محمدزاده، الناز شاکردوست به تازگی در سینماهای موزه سینما و فرهنگسری اشراق در تهران و جهان نمای چالوس، شقایق نوشهر، انقلاب تنکابن، سینما هتل رامسر، سینماامین رفسنجان، سینما بهار گز، مهر آبادان، فرهنگ فولاد شهر، شاهین طلایی شاهین شهر، یاسمن شاهین شهر، هلال اهواز، لبخند کیش، ارشاد دامغان، نگار میبد، جام جم پردیس، عصرجدید اراک، بهمن قزوین، فرهنگ کرمانشاه، مصلی نژاد جهرم، تربیت قم، آفریقا مشهد، بهمن کاشان، سلمان ساوه.. اکران شده است.

در خلاصه داستان "خفه گی" آمده: مسعود سازگار همسرش را که ظاهرا دیوانه شده در این بیمارستان بستری می کند. صحرا مشرقی وقتی با همسر مسعود آشنا می شود، پی به حقایقی عجیب از زندگی آنها می برد و ناخواسته وارد ماجراهایی می شود...

دراین فیلم نوید محمدزاده، الناز شاکردوست، پردیس احمدیه، غلامحسین لطفی، احسان امانی، اسدالله یکتا و با هنرمندی ماهایا پطروسیان و با حضور افتخاری پولاد کیمیایی بازی دارند.
کد مطلب: 13634