مدیرعامل بانک سپه؛
پرداخت ۱۹۴هزارفقره تسهیلات توسط بانک سپه در بخش های اقتصادی
مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک برای کمک به اجرای برنامه‌های حمایتی دولت از اقشار مختلف جامعه در دو سال اخیر ۱۹۴ هزار فقره تسهیلات پرداخت کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
 
پرداخت ۱۹۴هزارفقره تسهیلات توسط بانک سپه در بخش های اقتصادی
 
مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک برای کمک به اجرای برنامه‌های حمایتی دولت از اقشار مختلف جامعه در دو سال اخیر ۱۹۴ هزار فقره تسهیلات پرداخت کرده است.

به گزارش تحریرنو ؛ محمدکاظم چقازردی، مدیرعامل بانک سپه ضمن اعلام خبر فوق، افزود: این بانک برای اعطای تسهیلات تکلیفی طی دو سال اخیر ۲۵ هزار میلیارد ریال از منابع خود را اختصاص داده است.

بهره‌مندی ۶۰۰ نخبه کشور از تسهیلات مسکن بانک سپه

مدیرعامل بانک سپه اظهارداشت: بانک سپه طی سال‌های اخیر حدود ۴۶۸ میلیارد ریال تسهیلات مسکن به ۶۰۰ نخبه کشور پرداخت کرد.

وی افزود: در دو سال اخیر حدود ۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مسکن از بانک سپه به قضات پرداخت شده است.

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به ۹ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی

مدیرعامل بانک سپه ضمن تأکید بر ضرورت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، تصریح‌کرد: ۹ هزار و ۵۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در دو سال اخیر تسهیلات قرض‌الحسنه از بانک سپه دریافت کرده‌اند.

وی رقم تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در دو سال اخیر را هزار و ۵۰۲ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بانک سپه در کمک به خوداتکایی و خودکفایی این خانواده‌ها از بانک‌های تأثیرگذار بوده و به اذعان مدیران ارشد کمیته امداد طی سالهای اخیر هزاران خانواده تحت پوشش این کمیته به واسطه حمایت بانک سپه، از آمار خانواده‌های تحت پوشش کمیته امام خمینی (ره) حذف شده‌اند.

رشد ۲۰۰ درصدی پرداخت تسهیلات به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد

چقازردی به روند روبه رشد اعطای تسهیلات بانک سپه به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: تعداد تسهیلات پرداختی به این خانواده‌ها از ۲ هزار و ۴۰۰ فقره در سال ۹۵ به ۷ هزار فقره در سال گذشته رسید که رشد ۲۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

۶ هزار خانواده شهید و جانباز با تسهیلات بانک سپه صاحب خانه شدند

رییس هیات‌مدیره بانک سپه ضمن تأکید بر لزوم توجه به مسائل معنوی و ارزشی، بیان کرد: با توجه به حقی که خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران به گردن همه ما دارند مجموعه بانک سپه سعی کرده خدمات‌رسانی مطلوب به این خانواده‌ها را مد نظر قرار دهد.

وی در این باره افزود: در دو سال اخیر حدود ۴ هزار و ۴۰۰ خانواده شهید، جانباز و ایثارگر با دریافت تسهیلات از بانک سپه صاحب خانه شده‌اند.

چقازردی اضافه کرد: ۳ هزار میلیارد ریال در دو سال اخیر به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران توسط بانک سپه تسهیلات خرید و ساخت مسکن پرداخت شده است.

کمک به ۲۱ هزار خانواده آسیب‌دیده ناشی از حوادث قهری

مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک در دو سال اخیر با پرداخت تسهیلات به ۲۱ هزار خانواده آسیب‌دیده ناشی از حوادث قهری گام موثری در جهت کاهش آلام آنها برداشت.

وی رقم پرداختی بانک سپه به خانواده‌های آسیب‌دیده ناشی از حوادث غیرمترقبه طی دو سال اخیر را ۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: روند کمک به این خانواده‌ها طی سال‌های اخیر روبه رشد بوده و رقم کمک‌ها از ۴۰۸ میلیارد ریال در سال ۹۵ به هزار و ۸۶۱ میلیارد ریال در سال گذشته افزایش یافت.

بهسازی و نوسازی ۱۰ هزار مسکن روستایی با حمایت بانک سپه

رییس هیات‌مدیره بانک سپه در خصوص نقش این بانک در بهسازی و نوسازی مسکن روستایی اظهارداشت: ۱۰ هزار مسکن روستایی با هزار ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانک سپه در دو سال اخیر بهسازی و نوسازی شده است.

وی افزود: در دوسال اخیر بانک سپه ۳۳۵ فقره تسهیلات هم برای بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری به مبلغ ۶۶ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

حمایت بانک سپه از ۶۰۰۰ طرح مشاغل خانگی

چقازردی گفت: بانک سپه طی سال‌های اخیر حدود ۳۱۵ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال به ۴ هزار و ۱۰۰طرح در قالب مشاغل خانگی در استان‌های مختلف کشور تسهیلات پرداخت کرده است.

تشکیل زندگی مشترک ۱۴۲ هزار زوج جوان با تسهیلات بانک سپه

چقازردی ضمن تأکید بر ضرورت حمایت بانک‌ها از ازدواج جوانان اظهارداشت: بانک سپه با پرداخت ۱۴۲ هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به ۱۴۲ هزار ۵۰۰ زوج جوان طی دو سال اخیر گام مهمی در تحقق اهداف دولت در کمک به تسهیل شرایط ازدواج برداشته است.

وی به عملکرد مطلوب بانک سپه در اجرای طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج اشاره کرد و یادآور شد: عملکرد خوب بانک سپه در پرداخت تسهیلات به زوج‌های جوان مورد تقدیر نایب‌رییس مجلس، وزیر ورزش و جوانان و رییس کل بانک مرکزی قرار گرفت.

نخستین بانک ایرانی در ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۰۴ با سرمایه ۳ میلیون ۸۸۳ هزار و ۹۵۰ ریال تأسیس شد و در۲۴ اسفند همان سال اولین شعبه بانک سپه در شهر رشت افتتاح شد. اکنون این بانک با نزدیک به یک قرن تجربه به عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای مالی و اقتصادی کشور توانسته با جذب سرمایه‌های سرگردان جامعه و سوق دادن آن به سمت فعالیت‌های مولد اقتصادی در جهت تحقق اهداف اقتصادی کلان کشور مشارکتی مؤثر و مطلوب داشته باشد. در عرصه بین‌المللی نیز با ایجاد واحدهای بانکی در کشورهایی چون آلمان، ایتالیا و فرانسه و همچنین بانک بین‌المللی سپه انگلستان، در ارائه خدمات ارزی از جایگاه ارزنده‌ای برخوردار است.
کد مطلب: 15984