مدیرامورشعب بانک پارسیان خبر داد؛
افزایش۱۵۰ شعبه بانک پارسیان در ماه‌های پیش‌رو
در شش ماه اول امسال ۳۰ شعبه جدید بانک پارسیان در سراسر کشور آماده خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴
 
افزایش۱۵۰ شعبه بانک پارسیان در ماه‌های پیش‌رو
 
در شش ماه اول امسال ۳۰ شعبه جدید بانک پارسیان در سراسر کشور آماده خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی بانک پارسیان، مدیرامورشعب بانک پارسیان با اعلام این خبر افزود: تا سال ۱۳۹۴ بالغ بر ۲۹۳ شعبه در تهران و شهرستان به ارائه خدمت مشغول بوده‌اند و با توجه به مجوزهای اخذ شده از بانک مرکزی مقرر شد که شعب بانک افزایش یابد که در این رابطه در شش ماهه پایانی سال ۱۳۹۵ تاکنون تعداد یازده شعبه در استان‌های قزوین، مرکزی، آذربایجان‌شرقی، خوزستان و الباقی در تهران افتتاح شده است.

خلیل‌پور افزود: روند توسعه شعب ادامه دارد و در شش ماهه اول امسال تعداد ۳۰ شعبه دیگر به شعب بانک اضافه خواهد شد و هموطنان عزیزمان در استان‌های مازندران، آذربایجان‌شرقی، لرستان، البرز، سمنان، تهران، خوزستان، گیلان و... شاهد افتتاح شعبه‌ای دیگر از بانک پارسیان در استان خود خواهند بود که این مهم حاصل فعالیت مطلوب بانک پارسیان و ارائه خدمات جامع مالی به مشتریان که از سرمایه‌های این بانک محسوب می‌شوند، بوده است.

وی با اعلام رشد قابل توجه تعداد شعب در ماه‌های پیش‌رو گفت: با توجه به مصوبه‌ای که برای افزایش شعب بانک پارسیان داریم مجموعاً استعداد توسعه حدود ۱۵۰ شعبه در شبکه شعب بانک تا پایان سال وجود خواهد داشت.

مدیر امور شعب بانک پارسیان با اشاره به رشد افتتاح صندوق‌های امانات در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان عنوان داشت: صندوق‌های امانات نیز برای خدمات‌رسانی به شهروندان تهران و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده که تاکنون تعداد ۱۸ شعبه در کل کشور به صندوق امانات تجهیز شده‌اند که ۷ شعبه در تهران و۱۱ شعبه در استان‌های مختلف است و این مسیر از روند رو به رشد خوبی برخوردار بوده است به نحوی که در هفته گذشته نوزدهمین صندوق امانات در استان خراسان‌رضوی و شهر مقدس مشهد به همراه خزانه بانک پارسیان افتتاح شد تا خدمت‌رسانی قابل قبولی را برای شعب بانک و مشتریان از این محل داشته باشیم.
وی با اشاره به فعالیت‌های بانک پارسیان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در سال‌های اخیر گفت: حمایت از تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط و مشارکت فعال در پروژه نوسازی تاکسی‌های فرسوده از اقدامات موثر و قابل ذکر بانک پارسیان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی بوده که در سال جاری با همت مضاعف و طبق برنامه‌های از پیش تعیین شده ادامه خواهد داشت.

وی اظهار امیدواری کرد با تداوم حضور فعال بانک پارسیان در عرصه‌های اقتصادی اجتماعی و با بهره‌مندی از سرمایه‌های انسانی متخصص، به پشتوانه اعتماد و پشتیبانی سپرده‌گذاران و سهامداران گرانقدر موجبات رشد و اعتلای اقتصاد میهن عزیزمان فراهم شد.
کد مطلب: 12077