بزرگ‌داشت عبداله اسکندری و اکران خصوصی "لامپ صد"
مراسم بزرگ‌داشت استاد عبداله اسکندری و اکران خصوصی فیلم سینمایی "لامپ صد" با حضور جمعی از هنرمندان و سینماگران و اهالی رسانه در سینما آفریقا برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۲
 
بزرگ‌داشت عبداله اسکندری و اکران خصوصی "لامپ صد"
 
مراسم بزرگ‌داشت استاد عبداله اسکندری و اکران خصوصی فیلم سینمایی "لامپ صد" با حضور جمعی از هنرمندان و سینماگران و اهالی رسانه در سینما آفریقا برگزار شد.

به گزارش تحریرنو، اجرای این مراسم بر‌عهده‌ی کامران تفتی بود و در ابتدای مراسم فیلمی برای حاضرین پخش شد که چهره‌هایی هم‌چون ناصر ملک‌مطیعی، رخشان بنی‌اعتماد، رضا کیانیان‌، محسن تنابنده، حبیب اسماعیلی‌، فرشته طائر‌پور، علیرضا قربانی و مهران مدیری درباره‌ی استاد عبداله اسکندری صبحت کرده بودند و پس از آن "ناصر تقوایی" روی صحنه آمد و درباره‌ی توانایی‌های ایشان در سینما و خاطراتی که با او داشت سخن گفت.

وی در بخشی از صحبت‌هایش اظهار داشت‌: حرف‌زدن راجع به اسکندری سخت است و آثارش گواه بر توان‌مندی‌اش است، ما سینمایی‌ها او را عبد صدا می‌کنیم و عبد یکی از مشهورترین اسم‌ها در سینمای ایران است.

تقوایی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش با اشاره به استعداد غریضی ایشان در چهره‌پردازی گفت: عبداله اسکندری درک عمیقی از شخصیت‌هایش در یک اثر دارد و هنگامی‌که یک بازیگر با چهره‌پردازی ایشان جلوی دوربین می‌رود بازی برایش چندین برابر سهل‌تر خواهد بود‌.

در ادامه‌ی این مراسم عبداله اسکندری با تشکر از حضور مهمانان گفت: از برگزار‌کنندگان این مراسم تشکر می‌کنم و امیدوارم از این پس مرسوم شود تا در هر اکران خصوصی از هنرمندان تقدیر کنند و تنها به‌عشق شماست که من این‌جا هستم.

در پایان این مراسم "احسان دلاویز" یکی از تهیه‌کنندگان "لامپ صد" با هدایایی از عبداله اسکندری و سعید آقاخانی تقدیر کرد و نمایش فیلم در سالن آغاز شد.

ناصر تقوایی، امین تارخ‌، رضا کیانیان، علیرضا شجاع‌نوری‌، حسن پور‌شیرازی، مهناز افشار‌، مهدی صباغ‌زاده، بهرام دهقانی، علی سرتیپی‌، مجید مظفری، جمشید گرگین، ساره بیات، نوید محمودی، مهرداد صدیقیان، جمشید محمودی، مسعود پاکدل، مهدی پاکدل، بهنوش طباطبایی، احمد مهران‌فر، حامد کمیلی، محسن کیایی، حسن مصطفوی، سعید الهی، سامان مقدم، رضا داوودنژاد، منصور ضابطیان، نیما رئیسی، طناز طباطبایی، اردشیر کاظمی، شهرام حقیقت‌دوست، رحیم نوروزی، امیر دلاوری، هادی کاظمی، مجید مطلبی، مانی رهنما، ملیکا شریفی‌نیا، لیلا بلوکات، روح‌اله کمانی، علیرضا ابراهیمی، امیررضا خادم (معاون ورازت ورزش و جوانان)، دکتر حمیدرضا عاصفی (مشاور وزیر ارشاد)، عباس انصاری‌فرد (مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس)، دکتر سلطانی‌فرد (مدیر مرکز مطالعات رسانه‌ای) و دکتر علیرضا جزینی (قائم‌مقام وزیر کشور و دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر)، از حاضرین در این مراسم بودند.
کد مطلب: 2635