"ساعت صفر" آماده‌ی فیلم‌برداری
گروه تولید سریال "ساعت صفر" روزهای پایانی پیش‌تولید خود را می‌گذراند و به‌زودی با حضور تمامی بازیگران مقابل دوربین خواهد رفت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۱
 
شهرزاد کمال‌زاده
 
شهرزاد کمال‌زاده
تحریرنو: مجموعه‌ی "ساعت صفر" به‌ کارگردانی محمد آهنگرانی که روزهای پایانی پیش‌تولید خود را می‌گذراند طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته و با انجام تست گریم نهایی بازیگران، به‌زودی و با برگزاری یک مراسم افتتاحیه با حضور تمامی بازیگران مقابل دوربین خواهد رفت.

گروه تولید این سریال طی هفته‌ی گذشته با شهرزاد کمال‌زاده نیز به‌توافق رسیدند تا تقریبا لیست بازیگران پروژه تکمیل شده‌باشد.

البته این مجموعه چند بازیگر مطرح دیگر نیز خواهد داشت که قرار است بعد از آغاز تصویربرداری به گروه اضافه شوند. پیش از این نیز حضور امین حیایی، سیروس گرجستانی، لیلا بلوکات، کامران تفتی، حسن جوهرچی، بهنوش بختیاری، آشا محرابی، زهره حمیدی، ارژنگ امیرفضلی، شهین تسلیمی، وحید شیخ‌زاده، آرزو لولوئی، محمد پورغلامی و میلاد کی‌مرام هم‌راه با بازیگر آمریکایی الیزابت پیج (Elizabeth Paige) در این سریال قطعی شده‌بود.

در خلاصه‌داستان این سریال که از شبکه‌ی نمایش خانگی عرضه خواهدشد آمده‌است: زمان می‌ایسته وقتی بهت بگن، تو تا حالا فکر می‌کردی اسمت الیزاست اما نیست، فکر می‌ کردی آمریکا زادگاهته اما نیست، این کلیسایی که توش میری مذهب تو نیست، و یه‌روز تو گوشت اذان گفتن. حتی این مادر، مادر تو نیست، این پدر تو نیست، اصلا دنیایی که برای خودت تصورکردی این شکلی نیست. همه‌چیز یه‌جور دیگه است، یه جور ترسناکیه. من یه ایرانی‌ام که مادرم بعد از بیست‌سال به‌جرم قتل از زندان آزاد شده... زمان برای من ایستاده، این‌جا برای من ساعت صفره... .
کد مطلب: 1024