همراه اول ارائه می‌دهد؛
اینترنت رایگان بر بستر "وای فای اول"
بزرگ‌ترین اپراتور کشور، در سه بسته یک ماهه آلفا پلاس خود، بر بستر "وای فای اول" حجم رایگان اینترنت، ارائه می‌دهد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
 
اینترنت رایگان بر بستر "وای فای اول"
 
بزرگ‌ترین اپراتور کشور، در سه بسته یک ماهه آلفا پلاس خود، بر بستر "وای فای اول" حجم رایگان اینترنت، ارائه می‌دهد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی همراه اول، از این پس سه بسته یک ماهه آلفا پلاس، علاوه بر هدیه شبانه، دارای ترافیک هدیه "وای فای اول" (قابل استفاده در نقاط تحت پوشش وای فای همراه اول)، به میزان ترافیک روزانه هستند. برای مثال بسته ماهانه ۱+۱، علاوه بر یک گیگابایت ترافیک خریداری شده، دارای یک گیگابایت ترافیک هدیه شبانه و نیز یک گیگابایت هدیه وای فای اول است.

مصرف مشترکان از طریق "وای فای اول" دقیقاً مشابه مصرف آنها از شبکه دیتای تلفن‌همراه است؛ به این معنا که مصرف مشترکی که دارای بسته نوترینو باشد، در قالب همان بسته انجام شده و در غیر این صورت مصرف به مانند مصرف عادی اینترنت محاسبه می‌شود. به عبارت دیگر فارغ از اینکه مشترکان از چه طریق به اینترنت متصل هستند، (وای فای اول یا نسل دو، سه، چهار و چهار و نیم نوترینو)، تنها یک حساب برای مدیریت دارند و آن، نوترینو یا بسته آنهاست. پیشنهاد می‌شود به دلیل سرعت ویژه "وای فای اول"، مشترکان حتماً بسته نوترینوی فعال داشته باشند تا مصرف در قالب بسته‌ها، مدیریت شود.

همراه‌اول اولین اپراتوری است که سرویس وای فای آفلودینگ را در کشور در شهریورماه ۹۵ به صورت رسمی و با نام تجاری "وای فای اول"، راه‌اندازی کرده است. "وای فای اول" سرویس جدیدی از همراه اول است که طی آن مشترکان اپراتور اول می‌توانند در مکان‌های خاص و مشخص شده، به وای فای متصل شده و برای این کار نیازی به وارد کردن رمز جهت استفاده از اینترنت ندارند. با توجه به اینکه سرعت "وای فای اول" بالا بوده و به این علت که از تکنولوژی وای فای به جای داده تلفن همراه استفاده می‌شود، پایداری و در نتیجه کیفیت بالاتری دارد. استفاده از حجم "وای فای اول" هر بسته تنها در نقاط تحت پوشش و با اتصال به شبکه بی‌سیم WiFiAval امکانپذیر است.

در حال نقاط بسیاری در کشور و تعدادی از نقاط زیارتی در خارج از کشور، این خدمت را به همراه اولی‌ها ارائه می‌دهند. مشترکان همراه اول در مکان‌هایی مانند فرودگاه‌ها، اماکن زیارتی، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط متعدد پرتردد دیگر که هر روز به تعداد آنها نیز افزوده می‌شود، می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.
کد مطلب: 9477