اسکاری دیگر در انتظار «لیدی گاگا»؛
همکاری جدید لیدی گاگا و آل‌پاچینو در فیلم «house of gucci»
جرمی آیرونز، لیدی گاگا، جرد لتو و... بازیگران جدید فیلم ریدلی اسکات هستند که داستان زندگی و ماجرای قتل گوچی را نشان می‌دهند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳
 
همکاری جدید لیدی گاگا و آل‌پاچینو در فیلم «house of gucci»
 
جرمی آیرونز، لیدی گاگا، جرد لتو و... بازیگران جدید فیلم ریدلی اسکات هستند که داستان زندگی و ماجرای قتل گوچی را نشان می‌دهند.

به گزارش تحریرن از ورایتی، «ستاره‌ای متولد شده» نام آخرین فیلم سینمایی لیدی گاگا هنرمند معروف آمریکایی بود که به واسطه آن توانست جایزه اسکار را برای خود کند. این خواننده که پس از دریافت این جایزه گفته بود «تنها یک آرزو در جهان داشتم و آن گرفتن اسکار بود، بسیاری از آدم‌ها به من گفته بودند هرگز نمی‌توانم این جایزه را بگیرم اما خوشحالم که به تمام آنها ثابت کردم اشتباه می‌کنند.» حالا در سراسر جهان صحبت از این است که آیا اسکاری دیگر در راه است یا خیر.

داستان این فیلم درباره قتل گوچی توسط (Roberto Bentivegna) روبرتو بنتیوگنا نوشته شده است براساس کتاب سارا گی فوردن نوشته شده است. نام اصلی این کتاب «خانه گوچی: داستانی پرشور از قتل، جنون، زرق و برق و حرص» است.

«خانه گوچی» به کارگردانی ریدلی اسکات است. این فیلم روایتگر داستان قتل مائوریزیو گوچی چهره نامدار صنعت مُد است و لیدی گاگا در این فیلم نقش پاتریزیا رجیانی همسر مائوریزیو گوچی بازی می‌کند که به نقش داشتن در قتل او محکوم شد. در این فیلم نشان داده می‌شود که چطور در جریان زندگی مشترک این دو گوچی پس از ۱۲ سال زندگی او را به خاطر یک زن جوانتر رها می‌کند.

آدام درایور بازیگر نقش مائوریزیو گوچی خواهد بود و جرمی آیرونز نیز برای بازی در نقش پدرش رودولف گوچی در نظر گرفته شده است، نقشی که پیش از این گفته می‌شد قرار است رابرت دنیرو آن را ایفا کند.

آدام درایور، جرد لتو، آل پاچینو، جک هاستون و ریو کارنی ازجمله دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

«جرد لتو» در نقش «پائولو گوچی»، «ال پاچینو» در نقش «آلدو گوچی»، «جک هیوستن»، «ریو کارنی» و «جرمی آیرونز» در نقش «رودولفو گوچی» پدر مائوریتزیو، از جمله دیگر بازیگران «خاندان گوچی» هستند. نویسندگی فیلمنامه‌ «خانه گوچی» توسط «روبرتو بنتیونا» از کتاب «خانه گوچی: داستان شورانگیزی درباره قتل، جنون، شکوه و حرص» نوشته‌ «سارا گی فوردن» اقتباس شده است.

آیرونز در اولین حضور مهم سینمایی خود نیز در فیلم «زن ستوان فرانسوی» (۱۹۸۱) به کارگردانی «کارل رایز» و در کنار «مریل استریپ» مقابل دوربین رفت و برای این نقش نامزد جایزه بفتا شد و پس از بازی در چند نقش از جمله فیلم «شباهت کامل» ساخته «دیوید کراننبرگ»، سرانجام در سال ۱۹۹۰ با ایفای نقش «کلاوس فون بولو» در فیلم «برگشت‌خوردن بخت» ساخته «باربت شرودر» جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خود اختصاص داد. او همچنین سابقه همکاری با ریدلی اسکات را در سال ۲۰۰۵ در درام «قلمرو بهشت» داشته است.
کد مطلب: 21024