شکایت از« علی صادقی» توسط سازندگان ۵۰کیلو آلبالو
ادعاهای علی صادقی درباره دستمزدهایش در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی، با شکایت حقوقی مهران مهام و محمد شایسته مواجه شده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۹
 
شکایت از« علی صادقی» توسط سازندگان ۵۰کیلو آلبالو
 
ادعاهای علی صادقی درباره دستمزدهایش در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی، با شکایت حقوقی مهران مهام و محمد شایسته مواجه شده است.

به گزارش تحریرنو ؛ علی صادقی بازیگر سینما و تلویزیون شنبه ۱۶ اسفند با اشاره به اختلافات خود با مهران مهام تهیه‌کننده تلویزیون گفت: …اول آمدند یک خانه برای رضا عطاران سند زدند و بعد آن را برای بقیه بچه‌های گروه تابلو کردند که تو با ما راه بیا و به عنوان تمام دستمزد یا نصف دستمزد این خانه را بگیر. اینها شگردشان همین است. قرارداد نصفه با بازیگران می‌بندند و برای مابقی دستمزد را می‌گویند به جای پول، خانه و از این چیزها به نامت می‌زنیم! و بعد هم وقتی چند کار با آن بازیگر انجام دادند و به قول معروف خرشان از پل گذشت، می‌گویند نه آقا نمی‌شود! یعنی هم دستمزد بازیگر را نصفه می‌دهند و هم استفاده خودشان را می‌برند. این کار را با خیلی‌ها کردند.

صادقی همچنین با اشاره به فیلم «۵۰ کیلو آلبالو» و نام محمد شایسته تهیه‌کننده جوان سینما اظهار کرد: محمد شایسته به من می‌گوید بیا در فیلم «۵۰ کیلو آلبالو» یک سکانس مهمان بازی کن، یک سکانس می‌شود شش سکانس. بعد از آن طرف تمام تیزرهای تبلیغاتی‌اش را از پلان‌هایی انتخاب می‌کند که من بازی کردم و در نهایت چند سال پیش ۱۵ میلیارد هم می‌فروشد! بعد زمانی که به او می‌گویم حالا که سکانس من، سکانس مهمان نبود و کل تبلیغاتت هم از پلان‌های من است، حداقل یک دستمزدی هم به من بده، فحش می‌دهد! چه می‌توانم بگویم! به جای دستمزد، فحش می‌دهند!

پاسخ شایسته و سکوت مهام

اگرچه مهران مهام درباره صحبت‌های علی صادقی سکوت پیشه کرد، اما محمد شایسته بلافاصله واکنش نشان داد و ضمن انتشار سندی مبنی بر تسویه‌حساب با این بازیگر برای فیلم «۵۰ کیلو آلبالو»، در استوری اینستاگرام خود نوشت: همه اخلاق تو را می‌شناسند. تا با تهیه‌کننده تسویه‌حساب کامل نکنی، سر فیلمبرداری نمیری. سر فیلم «۵۰ کیلو آلبالو» با تو قرارداد بستیم. همون روز چک تسویه‌حساب رو دادیم و تو وقتی دیدی فیلم در اکران نوروز می‌فروشد نیمه‌های شب برای من شماره کارت می‌فرستادی. ازت پرسیدم این چیه گفتی یک پاداشی به ما بده، گفتم قرار پاداش نداشتیم ولی تو می‌گفتی حالا یک چیزی به ما بده. بعدها شنیدم همه‌جا میگی من پولت رو خوردم. بهت زنگ زدم برگه قرارداد و تسویه‌حساب رو برات فرستادم. که در حین مکالمه فحش دادی و بعدش هرچه لازم بود شنیدی. با سند صحبت کن.

همچنین شایسته بعد از ظهر دیروز ۱۹ اسفندماه نیز در یک استوری اینستاگرامی نوشت: آقای مهران مهام و بنده از آقای علی صادقی شکایت قضایی کردیم و حتما تا آخرش هم کوتاه نمی‌آییم و نتیجه دادگاه را به اطلاع همه می‌رسانیم. فقط از دوستان سینمایی خواهش می‌کنیم که وساطت نکنند.
کد مطلب: 21033