شروع تور اروپایی" خوب بد جلف"
خوب بد جلف اولین فیلم پیمان قاسم خانی که بلافاصله پس از حضور در جشنواره فجر به نمایش عمومی در آمد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
 
شروع تور اروپایی" خوب بد جلف"
 
خوب بد جلف اولین فیلم پیمان قاسم خانی که بلافاصله پس از حضور در جشنواره فجر به نمایش عمومی در آمد.

به گزارش تحریرنو،خوب بد جلف تور اروپایی خود را از امروز يكشنبه ١٢مارس در فرانکفورت آلمان شروع می کند و ۹ آوریل هم در کلن هم ادامه دارد، این فیلم با بازی حمیدفرخ نژاد،پژمان جمشیدی و سام درخشانی،مانی حقیقی ویشکاآسایش،آزاده صمدی،مهراب قاسم خانی،مجید مظفری ،نسیم ادبی و ... ترکیب پرستاره و پربازیگری دارد که نقطه عطف آن گریم های قابل توجه و دیدنی عبدالله اسکندری به عنوان طراح چهره پردازی و یکی از تهیه کنندگان فیلم است.

قاسم خانی که تا پیش از این به عنوان یکی از مهم ترین فیلم نامه نویسان یک دهه اخیر در عرصه طنز فعالیت داشت و گاه به گاه گریزی به بازیگری هم می زد مثل بازی در فیلم سن پطرزبورگ که فیلم نامه اش را نیز خود نوشته بود.

با طرحی برگرفته از سریال پژمان خوب بد جلف را جلوی دوربین برد،فیلم این روزها در گیشه با استقبال بسیار خوبی روبرو شده و در آغاز هفته سوم اکرانش بیش از سه میلیارد فروش داشته است.

به دلیل همین استقبال محمدیوسفی مدیر کمپانی فیلم ویژن که اولین پخش کننده فیلم های ایرانی در اروپاست تور اروپایی نمایش فیلم را هم به عهده گرفته که از هفته آینده این تور آغاز می شود.

یوسفی علت انتخاب این فیلم را نویسندگی و کارگردانی پیمان قاسم خانی عنوان می کند که با توجه به سابقه قابل توجه اش در فیلمنامه نویسی در طول این سالها توانسته همواره نظر مخاطب را جلب کند و در این فضا تاثیرگذار باشد.

خوب بد جلف همزمان در شهرهاي منچستر،هامبورگ،بروكسل،لندن برلين،گوتنبرگ و..روي پرده مي رود.
کد مطلب: 11043