۳
 
پژمان جمشیدی با آرسنیک و تور کهنه
نمایش کمدی "آرسنیک و تور کهنه" جدیدترین فعالیت حسین پارسایی است که مرداد و شهریورماه در تماشاخانه‌ی ایران‌شهر به‌روی صحنه می‌رود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۵
 
پژمان جمشیدی با آرسنیک و تور کهنه
 
نمایش کمدی "آرسنیک و تور کهنه" جدیدترین فعالیت حسین پارسایی است که مرداد و شهریورماه در تماشاخانه‌ی ایران‌شهر به‌روی صحنه می‌رود.

تحریرنو: حسین پارسایی در تازه‌ترین اثر خود بر خلاف آثار گذشته در حال تمرین یک نمایش کمدی معروف برادوی به نام "آرسنیک و تور کهنه" با حضور هنرمندان شناخته شده‌ای است.

پژمان جمشیدی که به‌تازگی پا به عرصه‌ی تئاتر و تلویزیون گذاشته است و چند اثر صحنه‌ای تا کنون تجربه کرده‌است در این نمایش بازیگر نقش جاناتان است که با چهره‌ی دیوید بکام فوتبالیست معروف انگلیسی روی صحنه می‌رود.

پیمان قاسم‌خانی مشاور کارگردان، محمدرضا کوهستانی دراماتورژ، سیامک احصایی طراح صحنه و میثم احمدی مجری طرح این اثر هستند.

بهرام ابراهیمی، بهاره رهنما، بیژن بنفشه‌خواه، پژمان جمشیدی، فرناز رهنما، فهیمه امن‌زاده، سپند امیرسلیمانی، سامان سیاری و اردشیر کاظمی بازیگران این نمایش هستند که قرار است از ۱۱ مردادماه، ساعت ۲۱ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه‌ی ایران‌شهر روی صحنه برود.

نمایش "آرسنیک" قطعه‌یی کلاسیک از وصف چیره‌گی جنون بر عقل است و از زمان نخستین اجرایش در ۱۹۴۱ یکی از موفق‌ترین کمدی‌های برادوی بوده‌است.
کد مطلب: 772
 
 


 
ریحانه
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۶:۳۵:۲۷
من حتما سعی میکنم به این تاتر زیبا بیام من اقای جمشیدی رو بینهایت دوست دارم و از ته فلب برای ایشون ارزوی موفقیت میکنم (7)
 
فرزانه
۱۳۹۳-۰۴-۲۱ ۱۳:۵۳:۳۷
سلام میخواستم خواهش کنم اگر امکانش هست ساعت اجرای نمایش ارسنیک رو تغییر بدید یا حداقل چند شبش زود تر از ساعت 9شب اجرا بشه. (8)
 
یگانه
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۰۵:۲۴:۴۸
ببخشید میشه از تمرین تئاتربرامون عکس بذارین؟؟؟؟؟؟لطفا (10)