با ارائه درخواست پروانه ساخت از سوی علی روئین تن؛
«گوشه بیداد» فیلمی با موضوع آقازاده ها و موسیقی
علی روئین تن به تازگی نگارش فیلمنامه ای با عنوان «گوشه بیداد» را به پایان رسانده و بزودی برای ساخت آن درخواست پروانه خواهد داد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
 
«گوشه بیداد» فیلمی با موضوع آقازاده ها و موسیقی
 
علی روئین تن به تازگی نگارش فیلمنامه ای با عنوان «گوشه بیداد» را به پایان رسانده و بزودی برای ساخت آن درخواست پروانه خواهد داد.

به گزارش تحریرنو ؛ علی روئین تن درباره فعالیت های حال حاضر خود و نگارش فیلم نامه و ساخت فیلم گفت: به تازگی نگارش فیلمنامه ای با نام «گوشه بیداد» را به پایان رسانده ام و ظرف چند روز آینده نیز برای پروانه ساخت آن اقدام خواهم کرد.

وی افزود: ««گوشه بیداد» یک ملودرام اجتماعی است و قصه ای جوانانه و امروزی دارد. موضوع اصلی فیلم نیز به مسئله آقازاده ها و مقوله موسیقی می پردازد. این فیلم نسبت به ساخته های پیشینم از تم متفاوتی برخوردار است و امیدوارم در نهایت نتیجه نهایی آن نیز برای مخاطبان رضایتبخش باشد.

روئین تن در پایان درباره وضعیت تولید و لوکیشن های فیلم جدیدش نیز گفت: هنوز زمان دقیقی را برای آغاز پیش تولید این پروژه در نظر نگرفته ایم و تمام جزئیات پس از دریافت پروانه ساخت مشخص خواهد شد. لوکیشن های فیلم نیز همگی در تهران و اطراف آن خواهد بود.

علی روئین تن خود تهیه کنندگی «گوشه بیداد» را برعهده دارد؛ وی پیش از این در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرده بود که در سومین تجربه فیلمسازی اش از بین سه فیلمنامه با نام های «اکبرشاه»، «کرشمه» و «مزدور» قصد دارد یکی را مقابل دوربین ببرد.

آخرین ساخته سینمایی روئین تن به ۹ سال پیش و به فیلم پربازیگر «زمهریر» برمی گردد که در سال ۸۸ با بازی افسانه بایگان، بیتا بادران، امین تارخ، محمود پاک نیت، ابوالفضل پورعرب، رضا رویگری، جمشید مشایخی، نیوشا ضیغمی، وحید جلیلوند، اکبر عبدی و زنده یاد داود رشیدی به نمایش درآمد. این کارگردان همچنین ساخت فیلم سینمایی «دلشکسته» را نیز در کارنامه خود دارد که در سال ۸۷ روی پرده سینماهای سراسر کشور رفت.
کد مطلب: 16166