بازیگر نقش «لعیا» در سریال شرم؛
روایت الهام طهوری از حضور در «وارش» تا بازی در نقش اصلی «شرم»
بازیگر سریال «شرم» می‌گوید زمان زیادی به بازیگری اختصاص داده و مدت‌ها طول کشیده تا نقش‌های خوب به او پیشنهاد شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹
 
روایت الهام طهوری از حضور در «وارش» تا بازی در نقش اصلی «شرم»
 
بازیگر سریال «شرم» می‌گوید زمان زیادی به بازیگری اختصاص داده و مدت‌ها طول کشیده تا نقش‌های خوب به او پیشنهاد شود.

به گزارش تحریرنو از پانا ؛ الهام طهموری بازیگر نقش «لعیا» دختر فاطمه گودرزی در سریال «شرم» شبکه ۳ سیما است که جایگزین سریال طنز «صفر بیست و یک» شده است و هر شب ساعت ۲۰:۴۵ در شب‌های پاییزی، روی آنتن سیما می‌رود، این بازیگر سابقه بازی در سریال‌هایی چون «پیک راستان»، «نفس گرم»، «سرزمین کهن»، «آسمان هوای باران دارد»، «پرستاران»، «پدر»، «بی قید و شرط»، «پرگار»، «سارق روح» و... را در کارنامه هنری خود دارد.

طهموری درباره نقش خود گفت: من در این سریال نقش «لعیا» را بازی می‌کنم که نقش پر فراز و نشیبی است، نقشی که به‌عهده داشتم اتفاقات مختلفی، از عشق گرفته تا بیماری و حتی موقعیت‌های دیگر را تجربه می‌کند. یکی از مسائلی که این نقش را برای من جالب کرد نیز همین اتفاقات بود.»

طهموری درباره دومین همکاری خود با کارگردان سریال «شرم» خاطرنشان کرد: احمد کاوری کارگردان بسیار خوبی است و از آنجایی که خودش هم بازیگر است به عنوان یک بازیگر به راحتی می‌توانید خود را به او بسپارید‌ و مطمئن باشید که خطایی نخواهید کرد زیرا میزانسن و دکوپاژی که به بازیگرانش می‌دهد به حس آنها بسیار کمک می‎کند.

این بازیگر با اشاره به راه طولانی که برای بازیگری طی کرده است گفت: فکر می‌کنم یکی از دلایلی که باعث شد من بعد از سال‌ها کار کردن با نقش وارش دیده شوم، این است که متولد اصفهان هستم و در این شهر کار بازیگری را شروع کردم. با این‌که بیشتر عوامل سریال پیک راستان از تهران بودند، اما این مجموعه در اصفهان تصویربرداری شد. در واقع چند سالی را در اصفهان گذراندم و بعد به تهران آمدم. وقتی به تهران آمدم تا جا بیفتم و نقش‌های خوب به من پیشنهاد شود، زمان برد.

طهموری همچنین با اشاره به دلایل انتخاب نقش «لعیا» در سریال «شرم» عنوان کرد: زمانی که آقای کاوری فیلمنامه سریال «شرم» را برایم فرستادند، همزمان دو فیلمنامه دیگر را می خواندم، اما وقتی قصه سریال شرم را خواندم، متوجه شدم چقدر متفاوت از دو فیلمنامه دیگر در دستم بود. قصه به لحاظ داستان، گره و صحنه‌های هیجان انگیز بسیار تفاوت داشت به همین دلیل تصمیم گرفتم این نقش را بازی کنم.

او ادامه داد: لعیا بسیار شبیه جوان‌هایی است که در جامعه زندگی می‌کنند. شخصیت‌هایی که در سریال‌های «وارش» و «پدر» بازی می‌کردم دورتر از فضای جامعه بود، اما لعیا کاملا شبیه دختران امروزی است. گرچه لعیا المان خاصی نداشت، اما شخصیت رئال امروزی‌اش برایم جالب بود.
کد مطلب: 20829