فیلم‌برداری "یک شهروند کاملا معمولی" به نیمه رسید
تهیه‌کننده‌ی "یک شهروند کاملا معمولی" گفت: امیدواریم به‌زودی فیلم‌برداری این فیلم به پایان رسد و امیدوارم این فیلم در سی‌و‌سومین جشنواره‌ی فیلم فجر به نمایش گذاشته شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳
 
فیلم‌برداری "یک شهروند کاملا معمولی" به نیمه رسید
 
سعید آرمند، تهیه‌کننده‌ی سینما، با بیان این مطلب که فیلم‌برداری "یک شهروند کاملا معمولی" به نیمه رسیده است، گفت: هم‌زمان با فیلم‌برداری این فیلم، مجید برزگر تدوین این فیلم را انجام می دهد و امیدواریم به‌زودی فیلم‌برداری "یک شهروند کاملا معمولی" به پایان رسد و امیدوارم این فیلم در سی‌و‌سومین جشنواره‌ی فیلم فجر به نمایش گذاشته شود.

وی ادامه داد: یداله نجفی صدابرداری این فیلم را برعهده دارد و با توجه به نوع فیلم صداگذاری "یک شهروند کاملا معمولی" بسیار سخت بوده و این‌کار توسط امیرحسین قاسمی انجام می شود.

تهیه‌کننده‌ی فیلم سینمایی "پرویز" بیان کرد: فیلم‌برداری "یک شهروند کاملا معمولی" در ۲ شهرک انجام می شود، اول شهرکی در نزدیکی میدان گرگان تهران که فیلم‌برداری آن به پایان رسید و دیگری شهرک دانشگاه در جاده‌مخصوص که فیلم‌برداری در این بخش هم‌چنان ادامه دارد. البته به‌زودی سکانس ‌های خارجی نیز گرفته می‌شود.

در خلاصه داستان "یک شهروند کاملا معمولی" آمده است: آقای صفری ۸۳ ساله، کارمند بازنشسته اداره‌‌ی پست که در شهرکی قدیمی در تهران زندگی می‌کند، پس از مرگ همسرش تنهاست. تنها پسرش که خارج از ایران است تصمیم دارد او را برای دیدار و مداوا به کانادا دعوت کند. مقدمات این سفر، زندگی آرام و معمولی او را کمی به‌هم می‌ریزد... .

در این فیلم بازیگرانی چون سورن مناساکانیان، شادی کرم‌رودی، ناهید حدادی، اردشیر مهرآبادی، محمد باقر صفانور، سعید آبیاری، پاشا جمالی، مرتضی نفری، تقی هاتفی، محمد‌کعبین حضور دارند.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به نویسنده و کارگردان: مجید برزگر، مدیر فیلم‌برداری: امین جعفری، مدیرصدابرداری: یداله نجفی، طراح صحنه و لباس: لیلا نقدی‌پری، طراح چهره‌پردازی: الهام صالحی، مدیر تولید: مهدی برزگر، مدیربرنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: علی درخشنده، دستیار اول فیلم‌بردار: مهدی حسینی، مدیر تدارکات: مقصود میرهاشمی، عکاس: احمد آقاسیانی و هدی صدر، منشی صحنه: فاطمه فاضلی، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، دستیار برنامه‌ریز: زهره صمدی اشاره کرد.
کد مطلب: 2044