آیین دیدار عوامل فیلم "پریدن از ارتفاع کم" برگزار شد
آیین دیدار عوامل فیلم "پریدن از ارتفاع کم" شب گذشته، ۱۹ فروردین‌ماه با حضور بازیگران، عوامل فیلم، چهره‌های سینمایی، اهالی رسانه و جمعی از مخاطبین در موزه‌ی سینما برگزار شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۰
 
آیین دیدار عوامل فیلم "پریدن از ارتفاع کم" برگزار شد
 
آیین دیدار عوامل فیلم "پریدن از ارتفاع کم" شب گذشته، ۱۹ فروردین‌ماه با حضور بازیگران، عوامل فیلم، چهره‌های سینمایی، اهالی رسانه و جمعی از مخاطبین در موزه‌ی سینما برگزار شد.

به گزارش تحریرنو در ابتدای این مراسم، کیوان کثیریان منتقد سینما گفت: سال خوبی برای هنرمندان آغاز نشده چرا‌که ما به تازگی هنرمند عزیز مرتضی ندایی یکی از مستند‌سازان سینمای ایران را از دست دادیم. اولین مراسم گروه هنر و تجربه به فیلم "پریدن از ارتفاع کم" اختصاص پیدا کرد که ما امشب در خدمت عوامل آن هستیم.

در ادامه، مجید برزگر، تهیه‌کننده‌ی فیلم "پریدن از ارتفاع کم" گفت: جا دارد من هم یادی از مرتضی ندایی کنم که حالا دیگر در میان ما نیست. خوش‌حالم از این‌که فیلم "پریدن از ارتفاع کم" خیلی زود اکران شد و به سرنوشت خیلی از فیلم اولی‌ها دچار نشد.

وی ادامه داد: مهم‌ترین اتفاق در یک‌سال اخیر راه‌اندازی گروه هنر و تجربه بود. چرا‌که این امکان را برای ما فراهم کرد تا فیلم‌هایی را ببینیم که فقط پیش از این در تصویر کوچک تلویزیون قادر بودیم شاهد آن باشیم. علی‌رغم این‌که مخاطبین چنین فیلم‌هایی در تعطیلات نوروزی ترجیح می‌دهند بیش‌تر استراحت کنند اما خوش‌بختانه "پریدن از ارتفاع کم" با استقبال خوبی روبه‌رو شد و امید است که این استقبال بیش‌تر شود.

برزگر در ادامه از دیگر عوامل این فیلم برای حضور روی صحنه دعوت کرد و گفت: رامبد جوان در این فیلم خیلی به‌ما کمک کرد. ما دوستی قدیمی با هم داشتیم اما هرگز تا قبل از "پریدن از ارتفاع کم" با‌هم هم‌کاری نداشتیم. جوان تمام قد در اختیار این فیلم بود.

پس از آن رامبد جوان، بازیگر فیلم عنوان کرد: این‌کار برای من تجربه‌ی لذت‌بخشی بود. مجید برزگر که در سینما تکلیفش روشن است و به‌غیر از فیلم‌سازی فعالیت‌های صنفی خوبی نیز انجام داده است. کل تیم تولید این فیلم درجه یک بودند. حامد رجبی کارگردان "پریدن از ارتفاع کم" بسیار باهوش و فهمیده است و برای من انسانی دوست‌داشتنی و قابل احترام.

وی افزود: من تمام قد در برابر او می‌ایستم و به حامد تبریک می‌گویم که وارد سینما شده‌است. سینما به او افتخار می‌کند. او جز معدود کارگردانانی است که می‌داند چه چیزی می‌خواهد.

در پایان نیز فیلم "پریدن از ارتفاع کم" به نمایش درآمد. در این مراسم خسرو معصومی، امیر توده‌روستا، کیارش اسدی‌زاده، امیر عابدی، ابوالفضل صفاری، محسن آزرم، سحر عصر‌آزاد، هادی دیباجی، فائزه عزیز‌خانی و‌... حضور داشتند.
کد مطلب: 2786