از رادیو جوان بشنوید؛
پخش «کافه رادیو» با محور جشنواره‌های فیلم و تئاتر فجر
برنامه «کافه رادیو» با محور جشنواره‌های فیلم و تئاتر فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن روی آنتن رادیو جوان می رود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹
 
پخش «کافه رادیو» با محور جشنواره‌های فیلم و تئاتر فجر
 
برنامه «کافه رادیو» با محور جشنواره‌های فیلم و تئاتر فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن روی آنتن رادیو جوان می رود.

به گزارش تحریرنو ؛ مهدی شاهرضایی تهیه‌کننده برنامه هنری فرهنگی «کافه رادیو» درباره رویکرد و فعالیت این برنامه در ایام جشنواره فیلم و تئاتر فجر بیان کرد: هم‌زمان با سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، «کافه رادیو» در رادیو جوان در محل برج میلاد تهران برپا می‌شود و هر روز از ۱۲ تا ۲۲ بهمن در میزهای مختلف این کافه به اتفاقات روز جشنواره فیلم و تئاتر فجر خواهیم پرداخت.

وی با اشاره به اینکه این برنامه رادیویی به صورت زنده، در روزهای جشنواره از ساعت ۱۵ روی آنتن رادیو جوان می‌رود، افزود: این رویداد بزرگ سینمایی امسال به‌دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا بر اساس شیوه نامه‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا زمان‌بندی و اجرا می‌شود؛ البته شبکه رادیویی جوان مانند هر سال و به صورت ویژه در محل کاخ جشنواره حضوری پررنگ دارد تا خبرهای لحظه به لحظه این رویداد مهم را منعکس کند.

شاهرضایی حضور و گفتگو با کارشناسان و منتقدین مطرح کشور را از اهداف مهم «کافه رادیو» دانست و گفت: در این کافه رادیویی چندین میز داریم؛ میز ویژه «کافه رادیو» امسال با اجرای زهره عبدالرحیم است که با هنرمندان و سینماگرانی که فیلم شان در جشنواره فجر حضور دارد، ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی گفتگو می‌کند. در یک میز دیگر هر روز تاریخچه جشنواره فجر از ابتدای برگزاری را مرور می‌کنیم.

تهیه‌کننده برنامه «کافه رادیو» عنوان کرد: شاهین شجری کهن، مریم جلالی و حسن لطفی منتقدان و چهره‌های ثابت برنامه هستند که هر روز در استودیوی سیار در برج میلاد میزبان آنها هستیم و علیرضا کنگرلو مجری برنامه درباره فیلم‌های اکران شده همان روز با آنها به گفتگو می‌پردازد.

برنامه هنری فرهنگی «کافه رادیو» کاری از گروه اندیشه رادیوجوان به تهیه‌کنندگی مهدی شاهرضایی و سیروس رجبی هر روز ساعت ۱۵ به مدت ۴۵ از شبکه رادیویی جوان روی موج FM ردیف ۸۸ مگاهرتز پخش می‌شود.
کد مطلب: 20956