به کارگردانی احمد معظمی؛
تصویربرداری سریال «خانه امن» از سر گرفته شد
تصویربرداری مجموعه «خانه امن» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری در اطراف ساوه از سر گرفته شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲
 
تصویربرداری سریال «خانه امن» از سر گرفته شد
 
تصویربرداری مجموعه «خانه امن» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری در اطراف ساوه از سر گرفته شد.

به گزارش تحریرنو از سیمافیلم٬ ابوالفضل صفری تهیه‌کننده این سریال با اشاره به خبر فوق افزود: «خانه امن» بعد از وقفه‌ای که با شیوع کرونا در روند کار تصویربرداری ایجاد شد، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور پزشک سر صحنه در حال تصویربرداری است.

وی ادامه داد: تا به امروز تصویربرداری این سریال به مرز ۵۰ درصد رسیده است.

بر اساس این گزارش، نویسندگی «خانه امن» را حسین تراب‌نژاد برعهده دارد که براساس طرحی از مرتضی اصفهانی نوشته شده است و حمیدرضا پگاه، سیما تیرانداز، سامان صفاری و امین زندگانی از جمله بازیگرانی هستند که پیش‌تر مقابل دوربین احمد معظمی رفته‌اند.

«خانه امن» در طول چند ماه گذشته در شهر‌های مختلف کشور تصویربرداری شده است و این مجموعه از تولیدات گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم به شمار می‌آید‌ که این سریال روی موضوعات جاسوسی و امنیتی دست گذاشته و به تهدیدات داعش و چگونگی طراحی کشور‌های غربی و کمک‌های مالی منطقه‌ای به این گروه تروریستی می‌پردازد.

سایر عوامل سریال عبارتند از:
تهیه کننده: ابوالفضل صفری، کارگردان: احمد معظمی، مشاور پروژه: مرتضی اصفهانی، مدیر تولید: کامیاب متولی، مدیر فیلمبرداری: احمد گودرزی، مشاور تهيه کننده: مرتضي متولی، تدوین: پری سا ناهیدپور، مدير برنامه‌ريزی: سيد جواد حسينی، جلوه‌های ویژه بصری: مهدیار سزاوار، طراح گریم: محمدرضا ملكی، طراح لباس: آگرين صالحی، طراح صحنه: سعید آهنگرانی، مدیر صدابرداری: مهرداد دادگری، عكاس: سميرا بختياری، مدیر تدارکات: فرید خضرایی.
کد مطلب: 20389