رامبد جوان و نگار جواهریان هم‌بازی شدند
نگار جواهریان و رامبد جوان در فیلم سینمایی "پریدن از ارتفاع کم" به کارگردانی حامد رجبی هم‌بازی شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۱
 
رامبد جوان و نگار جواهریان هم‌بازی شدند
 
نگار جواهریان و رامبد جوان در فیلم سینمایی "پریدن از ارتفاع کم" به کارگردانی حامد رجبی هم‌بازی شدند.

مجید برزگر کارگردان سینما که این روزها تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی "پریدن از ارتفاع کم" اولین فیلم بلند حامد رجبی را برعهده دارد، گفت: نگار جواهریان و رامبد جوان بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند که به تازگی جلوی دوربین مجید گرجیان رفته‌اند.

وی ادامه داد: "پریدن از ارتفاع کم" داستان زنی به نام نهال است که چهار ماهه حامله است و ناگهان می‌فهمد که جنین در شکم‌اش مرده است. سکوت می‌کند و تصمیم می‌گیرد از این ماجرا به کسی چیزی نگوید.

کارگردان فیلم سینمایی "پرویز" بیان کرد: این فیلم سینمایی در تهران جلوی دوربین رفته و در حال حاضر گروه در غرب تهران مشغول به‌کار هستند. پیش‌بینی می‌شود فیلم‌برداری "پریدن از ارتفاع کم" تا یک‌ماه آینده به پایان رسد.

برزگر در پایان گفت: در نظر داریم که اولین نمایش این فیلم سینمایی در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در بهمن سال جاری باشد.

حامد رجبی فارغ‌التحصیل رشته‌ی سینما از دانشگاه تهران است و در کارنامه‌ی این کارگردان جوان می‌توان به فیلم‌های کوتاهی چون "گردش" و "دوچرخه سواری" اشاره کرد. او پیش از این تجربه هم‌کاری با مجید برزگر را در نگارش فیلم‌نامه‌های "باران های موسمی" و "پرویز" داشته است.

نگار جواهریان، رامبد جوان، محمود بهروزیان، مهر آل‌آقا، صدف احمدی، سعید اشتیاقی، شفق شکری، افشین لیاقت، علی‌اکبر مددی‌مهر، امیرحسین آصفی و ژیلا دایی از جمله بازیگران فیلم سینمایی "پریدن از ارتفاع کم" هستند.

از دیگر عوامل این فیلم سینمایی می‌توان به نویسنده و کارگردان: حامد رجبی، مدیر فیلم‌برداری: مجید گرجیان، طراح صحنه و لباس: لیلا نقدی‌پری، طراح چهره‌پردازی: الهام صالحی، مدیر تولید: مهدی برزگر، دستیاراول کارگردان و برنامه‌ریز: حمیدرضا غفارزاده، صدابردار: رضا تهرانی، تدوین: اسماعیل منصف، منشی صحنه: فاطمه فاضلی، مدیر امورمالی: محمود نیازی، مدیر تدارکات: سیدامیر اسکندری، مجری طرح: امیرحسین احدزاده، سرمایه‌گذاران: امیر حسین احدزاده، رامبد جوان، سعید سرخیل، مجید برزگر، تهیه‌کننده: مجید برزگر اشاره کرد.
کد مطلب: 332