حمایت معلم مریوانی از نمایشگاه تصویرسازی امید
محمدعلی محمدیان با نگارش متنی، حمایت خود را از حرکت امید عباسی و برپایی نمایشگاه تصویرسازی امید (یادمان امید عباسی) اعلام کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۴
 
حمایت معلم مریوانی از نمایشگاه تصویرسازی امید
 
محمدعلی محمدیان (معلم مریوانی) با نگارش متنی، حمایت خود را از حرکت امید عباسی و برپایی نمایشگاه تصویرسازی امید (یادمان امید عباسی) اعلام کرد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی گروه تصویرسازان هنر موگه، در متنی که این معلم نوشته‌، آمده است: "آن‌گاه که اندیشه‌های طربناک معرفت، اخلاص، مهرورزی و ایثار از نهاد پاک و بی‌آلایش و صبور یک ایثارگر و قهرمان واقعی می‌تراود، دل‌های جویای معرفت و انسانیت آکنده از امید به جاودانگی می‌شوند، منظومه روح‌بخش زندگی، یعنی عشق به آموختن، چگونه زیستن، پیش‌رفت و تکامل انسانی و نیز پرستش یگانه معبود عالمیان بر فضای کالبد وجودی انسان فرو می‌نشیند و خاطره‌ی منزه او را چنان مصفا می‌گرداند که گویی زیبنده‌ترین اراده‌ی الهی در رهایی و رستگاری اشرف مخلوقات متجلی شده است."

محمدعلی محمدیان سال گذشته در حرکتی نمادین و به نشانه‌ی حمایت از شاگرد بیمارش، موهای سرش را تراشید.

او نوشته: "یک ایثارگر از آن‌چه که دارد می‌گذرد. از اموالش و حتی جانش تا به هم‌نوعانش حیاتی نو ببخشد و این چنین است که قهرمانانی ماندگار و الگو می‌شوند و یاد و خاطره‌ی آن‌ها برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد. تقدیم به قهرمانان واقعی."

نمایشگاه تصویرگری "امید" یادمان امید عباسی آتش‌نشان فداکار، ششم تیر سال جاری و از سوی گروه تصویرسازان هنر موگه و مدرسه‌ی هنرهای ایده در گالری ایده برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد هنری می‌توانند با مراجعه به وب سایت رسمی نمایشگاه به نشانی اینترنتی visualarts.ideaschool.ir نسبت به مطالعه‌ی فراخوان اقدام کنند.

نمایشگاه تصویرگری "امید" ششم تیرماه سال جاری در گالری هنری ایده با نگاهی انسان دوستانه و پاس‌داشت امید عباسی، آتش‌نشانی که سال گذشته در جریان یک آتش‌سوزی جان کودکی را نجات داد و با اهدای اعضا خویش به زندگی ۳ نفر دیگر حیات بخشید، برگزار می‌شود.
کد مطلب: 378