با اجرای علی ضیا؛
«فرمول یک» به صورت تولیدی از دوشنبه روی آنتن می‌رود
سومین فصل برنامه «فرمول یک» به تهیه کنندگی و اجرای علی ضیا از دوشنبه ۲۶ آبان روی آنتن شب که یک می رود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
 
«فرمول یک» به صورت تولیدی از دوشنبه روی آنتن می‌رود
 
سومین فصل برنامه «فرمول یک» به تهیه کنندگی و اجرای علی ضیا از دوشنبه ۲۶ آبان روی آنتن شب که یک می رود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شبکه یک، مدیرگروه اجتماعی شبکه یک با اعلام این خبر افزود: از آنجایی که قرار است این برنامه به انتخاب چهره مردمی سال منجر شود، مسلماٌ یکی از اهداف این برنامه هم معرفی افرادی است که درسطح جامعه فعالیت های انسان دوستانه ای انجام می دهند و به نحوی حال مردم را خوب می کند مخصوصا دراین شرایطی که بیماری کرونا جامعه و مردم را در برگرفته است، بنابراین بنای فصل جدید فرمول یک دعوت ازافراد خیری است که درترویج کار نیک و خیرخواهانه نه تنها پیشقدم هستند بلکه الگوسازی هم می کنند.

فضل الله شریعت پناهی تاکید کرد: «فرمول یک» از دوشنبه ۲۶ آبان با ساختار جدید، حال و هوای جدید و درساعت جدید پخش خواهد شد.

او اظهار داشت: فرمول یک دیگر برنامه روتین روزانه نیست بلکه قرار است برنامه برنامه ای شبانگاهی باشد که سه شب درهفته و روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه پس از سریال شبانگاهی پخش شود.

شریعت پناهی با بیان این که فصل جدید فرمول یک تولیدی خواهد بود عنوان کرد: قطعاٌ فضای این برنامه با ساختاری جدید، درعین گفتگو محور بودن، فضای شاد و مفرحِ آرام بخشی را به همراه خواهد داشت.

مدیرگروه اجتماعی شبکه یک همچنین درباره اقبال مخاطبان از پخش شبانه فرمول یک تصریح کرد: وقتی پخش برنامه ای از بعدازظهر به شب تغییر می یابد، بیننده با سابقه ای که ازعلی ضیا دارد، کار را دشوار خواهد کرد به خصوص اینکه برنامه پس ازهشت ما دوری از آنتن، دوباره درجدول پخش قرار گرفته است.

«فرمول یک» به تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته حوالی ساعت ۲۳:۱۵ و به مدت ۷۰ دقیقه پخش خواهد شد.
کد مطلب: 20767