از شنبه ۱۳ آذر؛
"همسایه ها" به شبکه دو می آیند
سریال طنز "همسایه ها" از شنبه (۱۳ آذر)، شب نشینی های پاییزی خانواده های ایرانی را شیرین می کند.
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۵
 
"همسایه ها" به شبکه دو می آیند
 
سریال طنز "همسایه ها" از شنبه (۱۳ آذر)، شب نشینی های پاییزی خانواده های ایرانی را شیرین می کند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی صداوسیما سریال همسایه ها را مهران غفوری کارگردانی کرده که نام آشنایی در عرصه سریال های طنز و ۹۰ شبی در تلویزیون با سریال های "زیر آسمان شهر" و ...است.

فیلمبرداری سریال طنز همسایه ها به تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی و بازی گروهی از بازیگران طنز همچنان ادامه دارد و قرار است با پایان ماه صفر، از شنبه آتی روی آنتن شبکه دو سیما برود. مجموعه همسایه ها در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای آماده پخش می شود.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است؛ میلاد و مادرش به تهران آمده اند و قرار است در ساختمان یاس دفتری برای پخش محصولات تولیدی خود اجاره کنند. دیگر اجاره نشینان ساختمان که مشاغلی همچون خدمات مجالس، وکالت، سایت خبری، ماهنامه و… دارند چون فکر می کنند مستاجران جدید می خواهند جایگزین آنها شوند برای حفظ خود در ساختمان تلاش می کنند و..... ماجراهای همسایه های ساختمان یاس با ورود میلاد و مادرش شروع می شود.

جواد رضویان، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، بهاره رهنما، اصغر سمسارزاده، محمود جعفری، نعیمه نظام دوست، آرام جعفری، سمانه پاکدل، سپند امیرسلیمانی، حسین سلیمانی، پوراندخت مهیمن، مسعود چوبین، طیبه دوست و النازحسینی در این مجموعه بازی می کنند.
کد مطلب: 8634