سریال‌های رمضانی سیما اعلام شد
مدیر شبکه سه‌ سیما اسامی سریال‌هایی را که ماه رمضان امسال از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود اعلام کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۴
 
سریال‌های رمضانی سیما اعلام شد
 
مدیر شبکه سه‌ سیما اسامی سریال‌هایی را که ماه رمضان امسال از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود اعلام کرد.

تحریرنو: نشست خبری اعلام برنامه‌های شبکه‌های سیما در تابستان ۹۳ امروز یک‌شنبه یازدهم خرداد با حضور مجید زین‌العابدین مدیر شبکه سه و اهالی رسانه در برگزار شد.

زین‌العابدین در این نشست درباره‌ی سریال‌های ماه رمضان توضیح داد: سریال "مدینه" به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی که بازیگرانی چون پریوش نظریه، مهدی سلطانی و مجید صالحی در آن بازی می‌کنند شب‌های ماه رمضان از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

وی افزود: ما امسال سیاست کاهش تعداد سریال‌هایی را که در ماه رمضان پخش می‌شوند، در پیش گرفته‌ایم تا تولیدات‌مان بهتر دیده شوند. هم‌چنین امسال تمرکز بیش‌تری بر برنامه‌های مذهبی و عبادی داریم.

مدیر شبکه سه هم‌چنین درباره‌ی سریال‌های شبکه سه و دو توضیح داد: برای شبکه سه دو سریال "هفت سنگ" و "شمعدونی" را داریم که از بین آن‌ها یکی نهایی خواهد شد. در شبکه دو نیز سریال‌های "فاخته" و "جاده قدیم" در نظر گرفته شده است که باز هم یکی از آن‌ها نهایی خواهد شد.

سریال "فاخته" به تهیه‌کنندگی داوود قچاق و کارگردانی محمود معظمی است و ثریا قاسمی، عبدالرضا اکبری، کمند امیرسلیمانی، فرخ نعمتی، شهرام عبدلی، رحیم نوروزی، متین ستوده و نگین معتضدی بازیگران آن هستند.

مجموعه‌ی "هفت سنگ" به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی مجید مولایی است. سریالی که پرویز پورحسینی، مهدی سلطانی، الهام پاوه‌نژاد، شبنم مقدمی، بهنام تشکر و فرناز رهنما در آن به ایفای نقش می‌پردازند.
کد مطلب: 432